Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud to vydaji v zari, tak zase budeme muset cekat 1-2 roky nez to bude v CR? :D

  Na co bys čekal? Standardně Apple představí a je to hned u nás, jak jinde ve světě úplně stejně. Pokud myslíš AW s LTE, tak to si stěžuj u našich operátorů, co na to kadí. Na druhou stranu, hodinky za 30 tisíc asi fakt nechceš. Leda, že by ses zbavil iPhonu a měl jen hodinky na volání a třeba, tablet k tomu na konzumaci obsahu, popřípadě nějaké to tvoření.

  posledné čo vyžadujem od svojich AW je merač spánku (v noci ich aj tak nabíjam ) a predpovedanie záchvatov paniky . ako AW sú super ale jediné čo by mňa potešilo je dlhšia výdrž , a nejaký model zo zvýšenou mechanickou odolnosťou pre drsnejšie zaobchádzanie .

  Sice spánkovou aktivitu měřím, ale to je tak všecno, protože po pár dnech už jsem se na to nedíval, jen mrkl, zda jsem spal dostatečně dlouho. Takže jak píšeš, taky bych bral raději delší výdrž baterky. K odolnosti máme kryty, pokud se o ně bojíš.
  Já zjistil, až když jsem si koupil AW, kolikrát se mi je nechtěně podaří někde ťuknout, odřít, atd, atd. ale neřeším, přestanou mě bavit, tak jdou do koše a kupuji další.
  Mám od Apple úplně všechno a iPhone Pro, AW, Ipad Pro a snad brzy i AirPods Pro měním každý rok.

  Osobně bych nejraději uvítal signalizaci zapomenutí iPhonu, což by neměl být vůbec žádný problém, protože únik mimo dosah iPhonu už AW dokáží signalizovat příslušnou ikonou davno.

  Proč nelze spustit akustickou, nebo vybrační informaci to nechápu.

  Mě AW klepnou do ruky když se dostanu z dosahu iPhonu, takže to už zřejmě dávno umí. Často se takhle vracím do auta pro zapomenutý iPhone a to právě díky AW.

  Uvítal bych spíše lepší bluetooth konektivitu. Při běhání s apple watch a airpods se mi často stává, že je zvuk přerušovaný a vypadává. Je tu někdo, kdo se setkal s podobným problémem?

  Jak to vlastně vypadá s nejnovějším WOS co se týče výdrže a funkcionality. Stále jsem na starém WOS který nemá možnost stahovat z obchodu aplikace. Má cenu přecházet? Nerad bych kvůli nákupům přes hodinky degradoval výdrž. Nic jiného zásadního nový WOS snad ani nepřináší.

  Měl jsem AW3, teď půl roku AW5. Výdrž u AW 5 nových je stejná jako jsem měl u AW3 po roce a půl. Když moc nesportuju a neměřím si typovou, dva dny to vydrží. Jinak spíš den a půl. Ale rychle se to nabíjí. Já se s nima třeba nekoupu a když se jdu koupat, dám na nabíječku a za chvilku přibude 40 procent. Takže jako výdrž mě moc netrápí. Častěji dobíjím iPhone než AW.

  Tak už jsem se konečně přestal smát a pokusím se k tomu něco napsat. Obecně je měření čehokoliv na AW spíše k smíchu. Tepová frekvence má smysl až při použití hrudního pásu. Naštěstí AW mi fungují s Polar H7. Detekce nepravidelného srdečního rytmu je komická. Sám mám arytmii a ještě mi AW nikdy na žádné nepravidelnosti neupozornily. Měření hluku taky na nic. Teď jsem jel na kole pod železničním viaduktem. Randál, že nebylo slyšet vlastního slova. AW v klidu. Měření kilokalorií při sportovních aktivitách to je úplná komedie. Teď jezdím do práce na kole. 25 kilometrů tam a 25 zpátky. Jeden den, když nefouká, jedu 1:05 hodiny Tepovka většinou 140-150. Druhý den v silném protivětru jsem to jel 1:25 hodiny, tepovka furt nad 160. Klidně i přes 170. Kalorie mi to napočítalo úplně stejný. To je naprostá hovadina. Stejně tak kroky. V noci se jdu vychcat, což je opravdu pár kroků a ráno mi to hlásí 200 nebo kolik kroků. Přes noc kdy spím, že? To jsem asi náměsíčné. Se slzou v oku vzpomínám na Polar V800, který nejenže uměl zóny, ale hlavně uměl i regeneraci, což je samozřejmě naprostá nezbytnost. Takže přidání dalšího měření – tentokrát stresu nebo co, to mi přijde fakt spíš už k pláči. Navíc je problém, že lidi té hračce bezmezně důvěřují. Takže když AW budou tvrdit, že jste ve stresu, tak si ten stres spousta lidí akorát přivodí. Jinak mám nejnovější AW5 s nejnovějším watchOS, takže to není problém třeba starších senzorů nebo starého softwaru. AW jsou dobrý na maily, upozornění na mobilu, ovládání hudby. kontrolování počasí a budík. Jako měřič čehokoliv ale fakt opravdu ne.

  Svatá pravda! Lépe bych to nenapsal. Otázkou je, jestli na trhu existuje něco, co by tyto věci měřilo bezchybně. Sranda je, když si měřím spánek. Uprostřed noci se probudím a hodinu koukám na tv. Nic to nezaznamená a graf ukazuje, že jsem celou noc spal :) Ale pěkně se nosí a čas ukazují správně :)

  Pokud vím tak měření hladiny kyslíku v krvi mají už stare Apple watch 3 v hardwerove výbavě .. při kuchani zjistily že HW na to má ale z nepochopitelných důvodů to Apple softwarové nedovoluje sledovat

Vložte vlastní komentář

celý text