Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pustite si prvé video na 2:10 – „Rozhodli sme sa pre G3 procesor pracujúci pri 233MHz. Rozprávali sme sa o tom hodne, pretože sú lacnejšie a pomalšie, ktoré sme mohli použiť, ale povedali sme NIE. Toto musí byť počítač, ktorý aj my chceme na svojom stole. “ A to NEBOL profesionálny stroj, ale lacný Mac pre bežných užívateľov. Tento istý rozhovor si predstavujem s Timom Cookom v roku 2020 pre profesionálne MacBooky do 2000eur: „Rozhodovali sme sa, aký procesor dáme do MacBookov Pro 13 – nakoniec sme sa rozhodli pre 2 roky staré vydojené a bezpečnostne deravé Intel Core i5 nižšej triedy, veď našim zákazníkom to je jedno, hlavne že bude na zadnej strane jablko :) .“

  No tak si na svůj stůl kup Mac s takovým procesorem jaký chceš.

  Maji jich plné sklady.

  Takhle fabulovat to se hned tak nevidí.

  Ak si nepochopil pointu, tak radšej ani nereaguj. Keď sa dalo predávať všetky Macy s aktuálnymi procesormi pred 22 rokmi, tak nevidím dôvod, prečo by sa mali v roku 2020 ponúkať so zastaranými. Aj by som si rád kúpil s takým, ako chcem, ale taký nie je v ponuke a o tom bol môj komentár :)

  Madam co to zde píšete za nepravdy? První iMac Bondi Blue 1998 vůbec žádný FireWire neměl! Až pozdější modely označované iMac DV se Slot-In a novější už šestipinový FW ano v době vydání iDVD. Nevěřte všemu, co někde bez znalostí chybného opíšete. Hezký večer.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.