Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    mě už poprvé přestalo hrát pravé,výměna,pak začalo chrastit levé,výměna.Teď praská v obou při pohybu.Netvrdil bych,že je to HW.Kdyz vypnete NC,tak to nedělá a dělá to s poslední aktualizaci APP.Ještě chvilku to vydrzim a pak už to nechci vidět,zvuk zase tak parádní není,možná proti AP1,2.

    Že by soudruzi v číně udělali chybu při montáži a špatně kontrolují. Nějak se mi nechce věřit, že na takové věci se nepřije při testování.

    Dnes reklamovano R sluchatko, pouze pri NC funkci, mikrofon ve sluchatku ko, stava se to pri padu sluchatka apod. Hw problem pri vyrobe. Snad to upravi.

    Tohle je zajímavá informace. Předpokládal jsem, že je to nějaký problém s mikrofonem pro ANC, protože když se ANC vypnulo, žádné chrastění nebylo (čili nebyla to uvolněná membrána či komponenta uvnitř). Ale třeba mně AirPods Pro nikdy nespadla, přesto se problém objevil. Ani si nemyslím, že by byla v nějaké velké zátěži. Takže spíš je to vážně tak, že je tam nějaký výrobní problém, kdy se třeba mikrofon po čase uvolnil a začal chytat svoje „chrastění“, které se snažilo vykompenzovat ANC –> praskání.

Vložte vlastní komentář

celý text