Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Melou uplná hovna! Naopak jak byli všichni doma, tak internet a televize od O2 byly dvě totálně nepoužitelné služby. Naopak internet v telefonu šlapal jak měl! Žádné přetížení sítě. Ale TV a pevný internet se ukázal jako silně poddimenzovaná síť. Verdikt? Prostě jsou to chamtivci a hrabou jak jen můžou. To bylo už tehdy na vánoce od vdafonu. Taky pustili neomezený net zadarmo (neustále se obnovující 2GB). A následně se dělala statistika zatížení sítě. A co vyšlo? Ohledně internetu se síť ani zdaleka nezhroutila. Co však bylo na spadnutí byl obrovský propas SMS a klasického GSM volání. A to víteeee, to se vodafonku nelíbilo že si lidi volají přes net a posílají mnohem více fotek z oslav přes net místo MMS za 7.50,-. Tady je zakopanej pes! Jak dají neomezená data za hubičku, myslím, že SMS, MMS a klasické hovory pujdou uplně stranou. Navíc, když si teď i po pandemii lidi zvykli používat videohovory přes kvanta služeb jako Skype, Facetime, Whatsapp, Facebook a spooousta dalších.

  Nikdo nech e neomezena data ale tarifní ceny jsou směšné. Když se podívám třeba do Francii tak tam mají minimálně 20gb za 5€ mají tam tarifní 100gb za 15€ takže by stačilo mít 20gb od 250kc a vyse. Nejsem socialista ale mám sociální cítění a je spousta lidí pro které jsou tady data drahé a zaslouží si mít přístup k internetu jako každý jiný ale ceny u nás jsou zcestne 5gb za 500kc je prostě nonsense tak doufám že se to brzy změní.

  Plodí akorát key. Ať mi netvrdí, že by byl problém k současným neomezeným tarifům dát v ceně i neomezená data alespoň o rychlosti 4-8Mbit

  Načo je Vám neomezeny net v telefone keď máte sedieť doma, žijem v de a mám vodafon 9gb dáta keď som bol doma nepresiahol som spotrebu cez 4gb mesačne keď pracujem a niesu obmedzenia pohybu tak sa blížime k 8gb, takze keď ste doma na akú rit Vám je neobmedzený net keď máte DSL alebo optiku,
  ps. Ja pozivam len internetovú komunikáciu a nemám ani pozastavenú obnovu na pozadí navigácia v aute na biku a podobne tak čo placete skôr by som plakal že doma máte 50 mb linky DSL

  Evidentně jsi nečetl můj příspěvek. Mám doma 50mb a nejede mi ani 10 jak jsou všichni doma. Stejně tak televize. Navíc nevím co Ty děláš za práci, sedíš doma na gauči, ale pro mě osobně se nic nezměnilo kromě roušky. Stále chodím normálně do práce a když přijdu večer z práce a chci udělat něco na netu nebo si pustit tv, tak to prostě nejde. A je uplně u prdele, jestli máš optku, dsl, adsl, vdsl…. mobilní síť je mnohem více dimenzovaná na přetížení. Proto chtějí lidé neomezený net v mobilu. Doma by stačilo každému 20mb na připojení televize, netflixu a dalších. Další věc je, že přes LTE máš i mnohem lepší upload, a jelikož jsme na stránkách věnujících se apple produktům, tak upload na iCloud je celkem hojné využíván. Chceš něco dodat?

  Mame 150mbit UPC v Praze a stejnak je to bida, pri online videu se to seka.

  Upc uz neni co byvalo

  Nepotřebuji neomezená data, přes zaměstnavatele jsem měl rámcovku od T-mobile za 260kč s neomezeným voláním a sms + 3GB dat.
  Po odchodu z práce sehnat něco podobného pro koncového uživatele, je jako z říše snů.

  Přitom to byl tarif „docela drahý“, znám lidi, co mají neomezenku s 10 a více GB dat pod 100 korun, tarif pro státní sféru.

  Snaha operátorů je udržet průměrnou útratu na zákazníka co nejvýše, takže vám k tarifu za 1000kč dají klidně zlaté hovno, než aby udělali přiměřený tarif za 199kč.
  Takže zkráceně, levné a výhodné tarify nebudou! Budou výhodné drahé tarify, kdy utratíte 1000 a více, to pak klidně to zlaté hovno dostanete.
  Trochu mi to připomíná akce Samsungu a dalších, kdy k drahému telefonu vám dají sluchátka v ceně 4-5 tisíc. Ale nedají vám slevu na ten telefon, to proto, aby reportovali kolik utržili za telefony a o ztrátě na sluchátkách se nemluví. Podobné je to s vouchery, kdy vám po nějaké době vrátí část z kupní ceny.

  A já už si myslel, že se zeptali operátorů, kdy už konečně bude podpora LTE v AW a ono nic, takže asi NIKDY!
  Mě se líbí, jak amíci platí směšné ceny za všechny služby a mají jich tam spoustu, ale pro rozvojové země, co jsou 1000 let za vopicema, NIC, vše drahé, služby osekané! Co bychom tady v tom našem absurdistánu jménem ČR čekali, že!

  Koupil jsem si SIM GO od O2 se 100 GB na měsíc za 300,- Kč. Údajně 4G s neomezenou rychlostí. Realita? V centru Prahy a dalších krajských měst se rychlost běžně pohybuje kolem 3 Mbps, což je opravdu pravěk a bída. Co je vám platné, že máte 100 GB na měsíc, když je dokážete využít pouze pro běžné surfování na netu nebo vyřizování pošty…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.