Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No ohľadom Vašej galérie,kde porovnávate fotografie z xs vs 11. Buď tam máte chybu v opačnom označení fotiek,alebo se fotí krajšie fotky ako 11…

  Nemáme tam chybu, označení je správné. Je to asi dost diskutabilní, za sebe musím říci, že něco mi přijde povedenější z 11 a něco zase ze SE. Sám jsem byl upřímně kvalitou fotek z SE při psaní recenze překvapený.

  Měl jsem v ruce oba, než jsem Xr prodal a SE fotí mnohem kvalitněji, při zvětšení na skutečnou velikost je to na monitoru velice zřetelně vidět a všimne si toho i laik. A celkově vychazí barevně SE líp s přirozenějším vyvážení bílé. Takže je uplně jedno z čeho tam je čip, protože fotí prostě líp.

  Xr byl na baterku nejlepší iphone co jsem měl, ten jsem nikdy nedokázal do večera vybít, ani když 3 hodiny navigoval. Používám telefon pořád stejným stylem, ráno z nabíječky, půl hodiny net, sociální sítě a vyrážím do práce. Na 6s (loni novém) zmizelo 10%, na Xr 1-2 a dnes na SE 0. Takže to nebude taková tragédie. S Xr jsem večel končil na 65 a na SE mám teď 65, takže odhadem budu končit na 38. Včera jsem se snažil SE vybít a končil jsem ve 22 hodin na 20% při zapnutém displei 4:20, za mě spokojenost. Mám rád ty rámečky, protože při přehrávání videa mám mobil za co držet a nemačkám nic na displeji :)

  Přijde mně, že 11 má o kousek lepší fotky s více detailem zejména ve stínech . Na druhou stranu jako by SE mělo líp zvládnutý postprocessing, především nastavení úrovní.

  iPhone SE se mi moc líbí, hlavně velikostně. Nemám ráda velké mobily. Jenom mne u nového SEčka mrzí nízká výdrž baterie. To je velká škoda.

Vložte vlastní komentář

celý text