Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skoda, ze jste na to neprisli sami, kdyz jste delali „recenzi“ ;)

  Omlouváme se, že v redakci nemáme nový iPhone 8, se kterým bychom mohli porovnávat. :) Jinak pokud si pamatuji dobře, do recenze jsem toho o výdrži baterie psal opravdu dost.

  To má ale pan redaktor pravdu. O vydrži nového SE psal, že díky novému procesoru by SE měl mít o poznání delší vydrž baterie než iP8.

  No jo, ale jestli je ten iPhone 8 už nějakou dobu v provozu, tak se nejde divit, že ho převálcuje SE, který bylo právě vybalený z krabice. Kdyby porovnávali nový a rok starý iPhone 8, tak by to taky dopadlo úplně stejně.

  Pusťte si odkazované video. Autor tam ukazuje, že obě zařízení mají baterii se 100% stavem. Právě pro nový čip je IOS14 primární optimalizované. Vzhledem k jeho větší efektivitě lze očekávat, že nové SE bude mít výdrž delší, ačkoli sám Apple uvádí na svých stránkách, že výdrž by měla být podobná jako u iPhonu 8.

  Pokud používám telefon 6-8 hodin denně a nevyhovuje mi powerbank, tak pro mě není SE2 vhodný? Pochopil jsem to správně? Který iPhone by splnil mé nároky na výdrž?

  Ano, číslo na papíře je jedna věc, ale realita je úplně stejná :-D
  https://youtu.be/KRrsIp1kNtc

  Tak to je hodně tragická výdrž. Fakt jsem věřil, že ten pididisplej, úspornost operačního systému, čipu (navíc podtaktovaného) a další budou mít větší vliv a že telefon vydrž alespoň 5 hodin. Když vezmu, že by se telefon neměl úplně vybíjet kvůli životnosti baterie (a kdyby bylo potřeba zavolat pomoc), tak jsou to nějaké 3 hodiny aktivního používání. Jednodenní výdrž si tedy představuji jinak.
  Díky za odkaz. Až díky němu jsem objevil, kolik je na YT srovnávacích testů baterií i testů v reálném provozu:)))

Vložte vlastní komentář

celý text