Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lepší než Evernote je Microsoft OneNote. Je to zdarma – v Evernote musíte platit za premium členství a umí to úplně to samé. Obojí je ale na poznámky skvělé. Samozřejmě pokud potřebujete jenom jednoduchý zápisník a nepoužíváte nic jiného než Apple, více než postačí nativní aplikace Poznámky. Já třeba pracuju i s Windowsem, jinakjsou ale poznámky moc fajn.

  Tak zadarmo teda nie sú, aspoň väčšina z hore spomenutých aplikácii zadarmo ponúkne akurát prečítať si tipy na používanie. Inak využívajú systém predplatného a aj to dosť vysokého v porovnaní s priemernou cenou za oveľa lepšie aplikácie na produktivitu. Autor článku zrejme ani nevie čo je to produktívna aplikácia, a vôbec nepozná ako funguje nákup aplikácii a predplatné v app store. Odporúčam si to pozrieť pred tým, ako napíše ďalšie nezmysly.

  Je samozřejmě na každém uživateli, jak bude aplikace používat. Pokud se neobjede bez zpoplatněných funkcí, které se odemykají mikrotransakcemi či předplatným, holt se nedá nic dělat. Aplikace ale zdarma v základu jsou.

  Opět uštěpačná odpověď od pana Filipa… no nic

  Když do nadpisu napíšu “bezplatné”, měla by být aplikace zdarma, ne jen nějaká osekaná verze – pak už neplatí další slovíčko v nadpisu – totiž “nejlepší”

  Příště si dám bacha než od vás něco přečtu…

  Martine, když si stáhnete na iPhone hru, která se dá bez problému hrát bez mikrotransakcí, ale mikrotransakce jsou nabízeny a odemknou její dodatečné bonusy, je ta aplikace zdarma nebo placená? Myslím, že nejen pro mě zdarma.

  Ulysses má zadarmo len 14 denný trial, potom len predplatné. Toto fakt nemôžte propagovať ako aplikáciu zadarmo. Teda môžte ale potom si o tom každý myslí svoje…

  To sice ano, ale min pulka app treba Evernote a Ulysses jsou v bezplatne verzi tak omezene ze jsou marne.
  Taky si bezplatne app predstavuji ponekud jinak.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější