Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tip nejdůležitější:
  – podržet prst na ikoně aplikace dokud se u ní neobjeví křížek
  – kliknout na křížek
  – potvrdit smazání

  Chrome důrazně nedoporučuji používat!!!

  Lorenzo
  Je asi pul jedne. Pockej az androidaci zprovozni ty svoje kramy co od rana restartuji a nahazuji aby mohli psat do diskuzi o Apple. Hned se sem nahrnou a zacnou vysvetlovat.
  Jinak napsal jsi to spravne.

  Já třeba používám nový Microsoft edge a je to bezkonkurenčně nejlepší prohlížeč na trhu aktuálně. Ať se jedná o desktop nebo mobilní verzi.

  Novy edge neni nic jineho, nez prebaleny Chrome.

  ME vzdal vyvoj vlastniho renderovaciho jadra a prebira blink z projektu chromium, ciz je ooensource upstream verze pro Chrome

  Joudo přestaň už být jouda. Tvrdí tady někdo, že Edge je nějaká revoluce? Ne, nikdo. Tak co zase meleš? Jestli to běží na chromium jako chrome je úplně jedno, když to je tisíckrát líp optimalizovaný a hlavně funkční oproti chromu.

  Taky používám Chrome a na víc G-Board, potřebuji odezvu na klávesách. Ta od Applu je nepoužitelná. Proc používat něco co mi nevyhovuje.

  Taky používám Gboard. Skvělá klávesnice. U mne super i automatické přepínání mezi třemi jazyky a našeptávač slov v těchto jazycích

  Skúšal som rôzne prehliadače, ale u všetkých mi chýba generovanie silných hesiel…Preto využívam Safari, je to super funkcia a iCloud kľúčenka taktiež. Bez ďalšej aplikácie som sa nedopracoval k tomu, aby to napr. aj na Androide fungovalo tak pekne, ako tomu je u .

  Google Chrome na iPhonu je absolutně nepoužitelný, zkusil jsem ho používat, protože jsem ho používal i na Windows a chtěl jsem mít sesynchronizované záložky, ale nechtělo se mi proklikávat celým Chromem, jen abych se k nim dostal, protože je využívám dost často. Takže jsem na iPhonu využíval Safari, a holt jsem si každou záložku přidával na počítači i telefonu. Po přechodu na Mac jsem se chvíli trápil se Safari na Macu, ale naprosto jsem si na to zvykl. Toť vše.

  Chrome je na IOS mepouzitelny z toho prosteho duvodu, ze Apple zakazuje v Appstore jine renderovaci jadro, nez webkit.

  Takze Chrome pro IOS je stejnej shit jako Safari.

  Nove jadro blink pouziva chrome vsude jinde a taky je to jina pisnicka.

  Apple useri jsou ale na tyhle Apple srandicky zvykli a nevadi jim to.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.