Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tohle je proste frajerina.

  Prodavat stary crap z roku 2017, s designem iPhone 6 z roku 2014 za 13 klacku a lidi se muzou pretrhnout, aby nakupovali.

  Vsechna cest, kdyby libovolny android vyrobce vytahl pixlu z roku 2014 se strevy z roku 2017, je to absolutne neprodejne.

  To vypovedá niečo o iSheep… Som iOS užívateľ, ale odtiaľ potiaľ… Celý SE 2 je ostuda a výsmech užívateľom.

  To nevypovida nic o isheep ale o tom ze nekdo nepotrebuje telefon jak lopatu a ctyri objektivy fotoaparatu, ale normalni telefon s dobrym OS

  Jj, pecka, postavit tak dobry telefon, ze s mirnou upravou jej lze prodavat i po 6 letech a jeste je o nej zajem.

  Hlavně když se někdo, což tady nikdo nedělá, koukne na konkurenci, tak z toho SE 2 konečně nevychází vůbec špatně. Designově je to zastaralý telefon, výkonem a podporou ale překoná vše ve střední i vyšší střední třídě. Vy kritici Applu se koukněte na Xiaomi, Realme a další vaše oblíbené značky, které teďka prostě zdražují. Apple udělal telefon, který vaše androidy strčí výkonem do kapsy a vydrží klidně 4 roky bez záseků. Co na tom, že má telefon rámečky, starý design, nic moc display? Apple marketingově využil zdražování, sám vytvořil telefon za přijatelnou cenu bez toho, aniž by musel moc investovat a lidi si jej samozřejmě koupí. A fakt to není výsměch zákazníkovi, telefon za 13k na 4 roky používání? Proč ne?

  Tedy zdá se, že hlavní kamera může být z Xr. Snad to nějaký ještě podrobnější teardown potvrdí.
  Škoda toho nového konektoru baterky.
  A též podtaktování SoC. Tedy ne, že by výkon A12+ nestačil, ale zamrzí, že to Apple férově neřekl…

  Docela by mě zajímalo, zda s iP8 displejem funguje 3D Touch. Však on to někdo brzy prubne :)

Vložte vlastní komentář

celý text