Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  První, co dělám po vybalení Apple produktů je, že deaktivuji SIRI. Za 1 není v češtině za 2 nevím, k čemu by mi byla? Úplně by jí mohli odstranit, jen tam zabírá místo. Primitivní věci, co umí, mám rychleji já, než SIRI!

  1.Anglicky snad už umí i batole
  2. Pro mě se jedná o super asistentku – přicházím domů otevře mi dveře, rozsvítí v obyváku a řekne mi aktuální stav baterii na solárech. Na procházce mi pouští písničky, posouvá je, pauzuje. Prozvoní mi telefon když je potřeba, nastaví termostat, řekne jak je venku a dokáže mi vytočit koho potřebuji a napíšeme spolu SMS. Je pravdou že každé zlepšení které přinese hlavně v zadávání pokynů (víc než nastavené fráze) by bylo super např. Alexa je opravdu o velký kus dál ale pro funkčnost je dostačující.

  Nejde o anglické příkazy, ale o takovou základní věc jako je vytočení čísla podle českého jména, navigaci do města a ulice s českým názvem apod.

  Krom toho, kde je soukromí, když člověk musí dávat Siri příkazy srozumitelně a nahlas?

  Vždy je lepšie mať aj inú možnosť. Super tajný hovor vyriešim diskrétne, ale ak idem sám v aute? Tam je Siri k nezaplateniu. Vôbec nemusí človek vedieť plynule rozprávať anglicky. Stačí sa (môj prípad) naučiť niekoľko jednoduchých fráz a potom je to zábava. A zároveň sa aj ja niečo naučím. Jasné, v rodnom jazyku by to bolo fajn, ale aj tak je to bezva…

Vložte vlastní komentář

celý text