Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Plně souhlasím. Skvělý tah od Applu a myslím si, že to bude prodejní trhák. Ukažte mi jeden jediný Android, který má takhle dlouho softwarovou podporu a který po 4 nebo 3 letech používání prodáte za +- 4 tisíce.

  V dnešní době, kdy je zkopírovaný design nového modelu iPhonu do pár měsíců od uvedení, je to fakt skvělý tah. Odlišení brandu je čím dále obtížnější. I z tohoto pohledu je myšlenka nacpat nejlepší procesor do “ staré šlupky“ opravdu skvělá. „Tradiční“ vzhled ( škoda, že nejsou hrany) se super výkonem a dlouhou podporou? Proč ne. Doufám, že ten design nikdo neobšlehne, ale možná po zveřejnění prodejních čísel i k tomu dojde. Ale ta jáma, která byla vyhloubena honbou za bezrámečkový display, je hodně hluboká. Nevím, jak si s tím píáristi konkurence poradí :)

  A o tom byl můj příspěvek. Retro vzhledem ( na rozdíl od sterilní uniformity dnešních mobilů) top obsahem. A doufám že nedovolí..

  Tak nevím pochybuji, že svůj iPhone 8 teď po představení tohoto prodám za rok za +-4 tisíce ha ha ha

  Kájo, tak to seš pašák, prodělat za dva roky 10 litrů na mobilu. Ale zas lepší, než za cca 30 K a za 13 prodávat XSko, že? Ten Apple se opravdu vyplatí :-D Ještě, že já ho mám naštěstí zadarmo!

  No ona je to novinka, je to nový produkt od Applu, jak byste označil 20 prakticky stejných telefonu, který vycházejí každý rok u konkurence?

  Já se jen musím smát. Před čtyřmi roky jsem byl nadšený z malého formátu iPhonu SE a zároveň slušných hardwarových parametrů a velmi dobré ceny. Většina okolních příspěvků (spíš hatů) se mi vysmívala a nazývala mě starou konzervou, sockou apod. A dovolil jsem si zároveň předvídat slušný ekonomický efekt pro Apple, opět doprovázený výsměchem většiny diskutérů. Po půl roce jsem se smál už jen já a posměváčci stáhli ocásky. Letos je situace hodně odlišná. Po zkušenosti s 1. generací a papírovými parametry 2. generace iPhonu SE většina „posh“ iOvcí jen mlčí a zbytek komunity a Apple samotný vzhlíží (snad právem) k novému SE jako ke spáse… a snad právem.

  Asi nejvic bych se bal baterie. 1800 mAh je ve srovnani treba s 3100 mAh, ktere ma iPhone 11 proste o hodne min. Ano displej je mensi a aktualne je vse dobre optimalizovane, ale u novych iOS uz to uplne platit nemusi a iPhone 11 ma tady o dost vetsi rezervu.

Vložte vlastní komentář

celý text