Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No u nás je to mimo Prahu asi tak 3 roky dopředu jedno, ve větších městech, kde mají neomezená data a LTE, už teď začíná být dost problém s kapacitou. Tím neříkám, že se i 5G jednou kapacitně nevyčerpá, ale zase to pár roků, než na něho přejde většina obyvatel bude stačit.

    To je ale „překvápko“ :-D Že by Apple vydal recyklát iPad PRO 2020 a pak hned „za pár měsíců“ prémiovější iPad PRO „PRO“ :-D, si snad nikdo nemyslel?! Doufám, že už konečně bude mít i nepřeznačkovaný CPU, 14X, dále miniLED, a konečně to ohebné tělo vyztuží, nebo použije pevnější materiály. Samozřejmě verze 11″ PRO bude doufám totožná s 12,9″PRO.
    Chtěl jsem kupovat minulý rok ke konci, ale čekal jsem co letos. Po představení toho recyklátu, jsem byl zklamaný. Tak snad nezklame verze 2021 a nebude tam žádný kompromis a ojeb, jak je to u Apple za poslední roky zvykem (nejen iPad 2020, ale taky minulý rok AW5). Jinak 5G je nám tady k ničemu, až tady dojde, budeme iPady opět měnit! Nehledě, na datové tarify zdejších opyráterů.

Vložte vlastní komentář

celý text