Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono byla slibovaná i verze plus? Dle mého to nedává smysl a žádná nebude, protože v této kategorii je iphone 11

  Spíš mi přijde nesmyslné dělat SE+ z iPhone X, jelikož tuto pozici drží XR. Vzhledem k situaci si nemyslím, že SE+ bude uvedeno. A to hlavně kvůli tomu, že by vyšlo v době kdy se Apple bude chtít soustředit na prodeje iPhone 12

  Toto zahrne částečně nový iPhone 12 mini či jak to pojmenují. Ale určitě je marné očekávat velikost těla jako u iPhonů 5. Té se, minimálně v dohledné době, nedočkáme. Apple přesouvá své těžiště příjmů do služeb a malá úhlopříčka znamená menší využívání médií, a za další by bezrámečkový design v těle iPhonu 5 vyšel draho.

  V čem by vyšel dráž než ve velkém těle?

  Třeba tím, že je to tělo menší? A OLED display by vyžadoval větší baterii než měl původní SE, aby byl telefon použitelný? A kam pak dát zbytek komponentů?

  To: iRattle

  bezráměčkový design neznamená použití OLED displeje. Může být použit LCD stejně jako například u XR.

  Kvůli baterce by to problém nebyl, telefon by jen nebyl takové „žiletka“, ale zas na druhou stranu, aby to nebyla pak malá cihla :-D
  Jo a AW 5 s vypnutým displejem mi vydrží opravdu necelé dva dny, když je používám, jen jako hodinky! Kdybych chtěl AW používat naplno, cvičení, pár telefonů, zapnutý displej, tuším, že by vydržel sotva den.
  Je to naprosto zbytečné zařízení, ale vyřídit si přes ně hovor a zaplatit s něma v obchodě se mi líbí. Ale jak píšu, naprostá zbytečnost, ale mě se prostě líbí. Jako bonus, každý hned ví, že používáte Apple a to se vyplatí!

  XR jako bezrámečkový telefon?
  Doporučuju se podívat první na fotky a pak naživo. Ty rámečky jsou hrozně velké

  Těch iPhonů je už tolik, že už ani nevím jaký bych si chtěl koupit, kdybych měl jít do novýho iPhonu. Ať radši vydávají jen 2 telefony ročně, který budou za něco stát, než 20 telefonů, který nenabízí ani polovinu co konkurence. A ten OS začíná bejt už taky dobrá mr*ka, sorry Apple maniaci. 🙏

  A já doufal ze to co začnou prodávat v pátek 24 je iphone se 20PLUS. Pro mne(nejen pro mne, na to Apple zapomel) byla zkratka SE ve významu small edition ;) tak ze stále doufám v něco malého ;) inu podzim a 12pro.. Bude o něco větší ale ne o tolik.. SE20 má smysl pro firmy a služebni telefony,pro děti ;)

  Tak SE neni small edition, ale proste klasickej iphone 5/5s kterej dostal lepsi HW.

  Proste 5/5s, predtim 4/4s a i 3g/3gs/2g/1 nebyli zadne obri telefony.
  Uhlopricky podrizuji asijskemu trhu

Vložte vlastní komentář

celý text