Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Marně přemýšlím že by např Versace čelil posměškům vůči cenám – a to jejich segment je vyloženě jen o značce.
  Netvrdím že cena koleček je lidová – přesto kupující si na ně hravě vydělá …

  Jedno heslo praví : pokud se ptáte na cenu tak na to nemáte ….

  No Versace je prave jen o znacce, tak se ceny u nej neresi. Ale Apple je vniman taky jako vyrobce prakticke elektroniky, kterou pouzivate denne a ne jen jako modni doplnek, tak se to u nej resi :)

  Jenže tohle má s versace společného asi tolik, jako trabant s lamborghini. Jinak to heslo znám a je to největší kravina, kterou vymyslel nějakej totální snob. Jsou totiž lidi, kteří mají prachů, že je přehazují vidlema, ale nehodlají platit nesmysl, za kdejakou krávovinu.

  Souhlasím, snobství je opravdu jen o tom, že ten člověk si svojí vlastní vnitřní hodnotu musí dokazovat tím, že si pořídí něco takového a nebo řekne tu větu: pokud se ptáte na cenu tak na to nemáte …. hold někteří své sebeujištění a to, že ve světě něco znamenají musí dokazovat. No na to je jiné přísloví trochu: Člověk nemající nic, může být bohatší než peněžně nejbohatší člověk na světě :) Normální člověk přemýšlí za co dává peníze.

  Panove prestante rozhodovat o tom kdo si co koupi za svoje penize a jak bude nakladat se svymi penezi.
  Zasadni rozdil vidim v tom ze lide s Androidem premysli nad tim jak a kde usetrit a lide s iPhone premysli nad tim jak vic vydelat.
  ( a ano miluji soustavne se navazet do androidaku kteri lezou na fora o Apple )

  Je to krásný designový produkt, kdybych potřeboval a vlastnil Mac Pro, tak bych si je pořídil. Cena je sice vyšší, ale v dané kategorii je to zanedbatelná částka a nepořizuje si to nějakej Jouda od pásu s minimálkou, co obrací každou korunu a šetří na vysněnýho Lagdroida od Xiaomi 😎

Vložte vlastní komentář

celý text