Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  S originálním silikonovým krytem jsem měl problém hned po dvou týdnech. Ukázalo se, že v levém spodním rohu byla na hraně velmi tenká vrstva silikonu a brzy se objevilo plastové jádro krytu. Po dalších dvou týdnech se v tom místě kus silikonu odloupnul úplně. S koženým krytem jsem žádný problém neměl. I Apple umí za hodně peněz vyrobit šmejd.

  Já mám zase problém s koženým krytem. Bohužel to už není co to bývalo. Zakoupil jsem si originální červený kožený kryt, který při běžném nošení v kapse po pár dnes/týdnech byl tak neskutečně špinavý. Nijak ho nešlo umýt a nosit na telefonu z červeno špinavý kryt vážně ne. Takže bych ho nedoporučil.

  Ne vážně neříká :) Pleteš si dvě věci. Patina nebudeš mít po měsíci používání :) A narozdíl od tebe to vidím, takže vím, že je to špinavé. Nejsem jediný co si na to stěžuje, tak si svoje moudra nech :)

  Mam hnědý kožený kryt na iP 8. Takže sorry, vím o čem mluvím. Mohl bys mi podle sebe vysvětlit, jak se tvoří patina? Protože mám ve stejné barvě i peněženku a patinu na obou ;) a pletu si jaké dvě věci?

  Používám už tři roky kožený tmavě modrý kryt na SEčku a je stále jako nový. Při zakoupení jsem jej dvakrát stříkal impregnaci na kůží a cca jednou týdně ho vždy přejedu vlhčeným ubrouskem z lidlu. Za mě nejlepší kryt co jsem měl a těch 1200Kč co stál nelituji.

  Tak s těmi spodními rohy mám stejnou zkušenost u obou krytu, u mne to vzniklo sundavanim krytu a nasazovanim. Chybí kus silikonu a kůže. Protože kryty pouze na sport používám.

  Jo, za litr silikonový kryt v iStylu. Z čínské fabriky stejný, včetně nápisů, kdo ví, zda to není originál pouze vložený do obyč krabičky, za 139,-
  Mám doma jak origo tak tu čínu. A je to do detailu stejné! I ty rohy se odlupují 🤣
  Designed by Apple in California. Made in China.

  Dost mne znepokojila absence dnes už nezbytného FullHD rozlišení, jako sorry ale v roce mít jen 750px to je blbost.

  Se nediv, apple vydá recyklát a iOvce to zežerou. SEčko je na úrovni Androidů kolem 5ti tisíc a cílovka je stejná = lidi, co jen potřebují telefon a nejsou nijak nároční, nebo nevyhledávají vymoženosti, nejsou technojidi, atd. Prostě telefon pro masy. Akorát ta cena moc pro masy není, ve svém okolí neznám lidi, co by měli tel. dražší, než cca 5 tisíc a to se jim i telefon za 8 zdá předražený. Jen pro zajímavost, jsou to inženýři a mají plat kolem 40ti tisíc měsíčně, takže tak asi. Každý má jiné priority :-D

  To jsou zase hlody. Ukažte mi čtyř palcový mobil se stejným výkonem, stejným foťákem a stejně odladěným systémem na straně Androidu. Nenajdete takový. A zatímco na straně Androidu už dávno vymírají i 4.7 palcové telefony tak můžu jenom děkovat Applu, že myslí stále i na zákazníky, kteří chtějí kompaktní mobilní telefon s aktuálními střevy a ne obří plácačku.

Vložte vlastní komentář

celý text