Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nesmyslná fabulace. Týpek z EverythingApplePro je vyhlášený snílek a spekulátor, nikdy se nic z toho co si na YouTube vyfabulovat nestalo a nerealizovalo. Jen si honí „svými“ senzacemi návštěvnost svých YouTube videí, stejně jako letemsvetemapplem.cz nesmyslnými článkami tohoto typu.

  Snímač v Power Buttonu mi opravdu přijde jako hloupost. Protože Home Button je po ruce, a palec na něj jde dát naprosto přirozeným pohybem, ale zamykací tlačítko je zvlášť us SEčka úplně mimo. Nikdo tam nebude natahovat psty, notabene by musel v jedné ruce telefon džet a druhou ho odemykat, kdyby chtěl použít vyloženě palec. Takže už jenom kvůli nepraktičnosti to Apple neudělá. To spíš dává větší smysl Touch ID v displeji.

  Týpek z EverythingApplePro je náhodou super, veľa vecí čo povedal sa potvrdilo.Peace.

  To ale nic nedokazuje…když si tu já vyfabuluju 40 spekulací, z nichž se třeba 10 potvrdí, tak budu taky hned tím, kdo něco předpověděl? Ne, jen tu plácnu hromadu možných variant….a stejně tak to udělal on.

  Jirin: Čítačka v Power buttone má zmysel vtedy, ak neexistuje Home button. A ak chcú displej bez rámčekov, ale nechcú FaceID, ani čítačku v displeji, tak je to skoro jediné riešenie (okrem čítačky vzadu). Takto to má napr. Samsung Galaxy S10e a je to celkom dobrý kompromis. Teda ak nechce výrobca integrovať FaceID. Ja by som to uvítal aj v SE2, no tam to určite nebude. Každopádne, som si takmer istý, že SE3 budúci rok nebude. :-)

  Proč by někdo potřeboval u AW snímač otisku prstů? Vždyť stačí zadat kód jen jednou (ráno, když si hodinky vezmu) a pak už hodinky jen hlídají, zda jsou stále na ruce. Vlastně stačí jen navléknout hodinky a odemknout iPhone a mám po zbytek dne vystaráno.

  Ve článku o důvodu není ani zmínky.

  Jinak autor nám tu předvádí svou fantazii (jak jinak nazvat odhady toho, jak bude produkt Applu vypadat skoro za dva roky), ale že by si dal práci se spekulací, jak asi Apple vyřeší ovládání hodinek (bez korunky) to ne… :-D

  To by byla velká škoda. Tohle se jim totiž povedlo a je to krásný ne/mechanický prvek. Integrace do displeje by byla lepší tak jako tak. Pokud by u SE stačila integrace do PWB moli by to zrovna tak provést i hodinek, proč by rušili korunku?

  Pokud to bude pravda, tak Apple jasně okopíroval F-002. Ale předpokládam, že až se to stane, tak vyjde článek, že F-002 jsou okopírovaný Apple Watch. 🤣 Bez tý korunky to bude alespoň vypadat o něco míň gay a kolotočářsky. A možná jim konečně dojde, že i 44 mm je na pánský hodinky málo. Vypadaj spíše jako dětský 🤣

  https://www.printwell.cz/chytre-hodinky-smart-watch-f002-modre?gclid=EAIaIQobChMIyp-Tn-Lm6AIVl7p3Ch0aEAwDEAQYCiABEgLzPvD_BwE

Vložte vlastní komentář

celý text