Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hmm, urcite by to byla smrtici rana pro firmu, ktera ma nejvetsi zasobu v hotovosti s z komercnich subjektu. Tusim dokonce, ze prevysuje rozpocet CR? Ale to neni podstatne. Treba bude zaverem, tehle divne doby i to, ze cinske penize smrdi a prestane s komunistickou mafii pocitat jako s komercnim subjektem. Ale to bychom asi chteli moc. Ps: slo by do budoucna doplnovat vsechny a to nejen spekulativni clanky o zdroje? Pak by teeba nezneli tak histericky a slusni novinari to delaji.

  Termin „podle analytiku…“ dnes je analytikem, kazdy s kristalovou kouli a dirou mezi pulkama.

  To je tak autore, když přebíráte texty z bulváru ještě většího než jste LSA sám. Nemáte asi žádné ekonomické vzdělání. A reálně bych nechtěl vidět Vaši ekonomickou situaci.

  Společnost Apple, která má největší zadržovanou volnou hotovost. By přežila rok/roky bez jakýkoliv tržeb. Další až stovky miliard v jiných společnostech, tak težko můžete říct tak epickou kravinu, typu „je to smrtelná rána“ Nebyla by to žádná smrtelná rána. Je možné, že by si musel odepsat několik miliard z tržeb. Ale to je vše. Není to žádná smrtelná rána. Čína je stále trhem pro růst, ale není trhem pro stabilitu. Stabilita rozhodně v Applu není Čína. Tohle jsou stejně katastrofální lži jaké jiné lži v mediích a doufám, že se brzo dočkáma postihů za tyto nesmysly.

  Kdo chce být novinář, tak na sebe přebírá i určitou společenskou zodpovědnost. Vy lžete, vyvoláváte paniku, tak peněžitý trest nebo hůř.

  Pokud je tohle pro Apple smrtící rána, tak ostatní firmy jsou mrtvé i v posmrtném životě. Mrtvola^2.

  Autor je hlupák.

  Ale no tak. Věřím, že ze článku bylo vcelku dobře pochopitelné, že se rána vztahovala jen k čínskému trhu, který je pro Apple (jako pro každého) důležitý. Vážně je potřeba zde kvůli určité nesrovnalosti měnit nicky a nadávat autorovi? A k vašemu předešlému komentáři – Cituje se analytická zpráva, ta vylhaná opravdu není.

  Totozne jako koncern VW ma Apple taktez velky “polstar” pro ruzne situace, vcetne, a to hlavne, pro soudni spory! Apple to je levarna na entou!!
  Nicmene, Apple ma tak nasysleno, ze se nam o tom ani nezdalo.
  Soucasna doba dava Applu moznost vymanit se ze zkorumpovaneho a mafianskeho cinskeho statu a byt kvalitni firmou. Lec to je utopie, protoze jisti lide ve vedeni Applu by prisli o money, ktere si vsak do hrobu nevezmou Apple prave tam tito a jim podobni miri!
  To vse, bohuzel, ukaze az cas.

Vložte vlastní komentář

celý text