Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To neni mozne, to je jednoznacne fake, v iOS zadne vazne chyby nejsou… beeee

  abc,skus googlu nahlasit chyby tvojho androidu mozno te taky odmeni nejakou kačkou

  a ty si myslíš, že Google nebo jiné SW firmy takové programy nemají a nic nevyplácí? Nenech se vysmát. Dělají to všichni, jen jabčáci se tím chlubí. Ony jsou totiž OS od Applu minoritní záležitost a proto nikomu moc nestojí za to je hackovat. Falešný pocit bezpečí uživatelů Apple OS je do nebe volající naivita.

  Nikdy jsem nepochopil, proč uživatelé Androidu tak moc nenávidí Apple, může mi to prosím nějaký nezaujatý kapitán vysvětlit ?

  Zkusím to stručně a jednoduše. Měl jsem obojí jak android (samsung galaxy s8, note8, note10 + v testovani nove) tak apple( iphone 7,8,Xs teď nově pro max)

  Jednoduše oba mají svoje + a svoje – a zatímco jak jsem vyskytoval lidi s ios ho kupují ze dvou důvodů (aby ukázaly že na to a „mají“ a dělají že sebe něco víc a uráží všechny ostatní a pak jsou tu ti druzí kteří koupí iphone protože jsou spokojeni s tím co mají a případně mají další zařízení jablecne značky a stejně jako mě jim dokonale vyhovuje prostředí i naprostá symbióza s ostatními zařízeními…

  Ti co mají android a nadávají na apple by byly ta první skupina u jablecne firmy akorát na to „nemají “ a tak uráží…

  Čistě můj názor

  Aktuálně používám

  Pro max ( práce, nataceni videa , noční fotky, smart home)

  Samsung galaxy note 10+
  (Hry, denní fotky, slow motion videa)

  Stejně tak windows (acer předstírá 2018 -> hry, zábava (Ano na macu tu jde taky ale windows je na to lepší)

  Macbook pro 16″ -> práce, střih, 3d grafika (na windows to jde taky mac je na práci stavěny je to lepší)

  Nesoudim nikoho kazde má své plusy a minusy a je každého věc co a jak mu vyhovuje… lidi co uráží buď nemají co lepšího na práci a baví je číst hádky a nebo závist nic víc mě nenapadá

  Měl sem i samsungy i jiný činy a teď mám ip. V jedné větě. Mám ip protože si drží cenu a je spolehlivý, Když jsem potřeboval okamžitou funkcionalitu tak Samsung a jiné androidy měly problémy, ip je má taky s každým novým iOS bohužel.

  Drží si cenu? Navštivte bazoš.cz ,Iph vedle Iph za přijatelný peníz a to musím ještě podotknout ,že tam jsou už měsíce ,buď to lidé po prodeji neaktualizují nebo to je za jejich nízkou cenu neprodejný.

Vložte vlastní komentář

celý text