Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dejte už s tím pokoj. Kdyby přišel za 1/2 roku, tak se to taky nepo… Normální lidi mají úplně jiné starosti

  A jestli ho představí dnes, tak tento článek záhadně zmizí…. A podobné články budou o 12 až do vydání obden. Koróna bude odložen, nebude stihnou to, stihnou ale Apple má strach, nestihnou Cook ma koronu

  Takze je vse jasny. K SE2 zadna tiskovka nebude. No aby taky byla. Design ala osmicka nebo plusko. Akorat jiny CPU. Premyslim, kdybych byl majitel IP8, proc bych si mel kupovat IP9? Navic, zadna nahrada za SE to vazne neni…

  Proč to neni náhrada za SE? Spousta lidí si stále myslí, že SE má být malý telefon, ale to je omyl, je to jen mírně vylepšený a levnější model některého ze starých modelů, a protože menší, než 4,7 a 5,5 už není, padlo to na iphone 8, 8plus. Pokud by to měl být nějaký zbrusu nový malý telefon, stál by přes 20 tisíc.

  SE2 nemá oslovit majitele osmiček, ale především majitele prvních SE a iP6. Já osobně mám SE a SE2 na základech osmičky vnímám jako ideálního nástupce. Jednoduše to bude opět entry level smartphone s aktuálním hardwarem a tedy jistou pětiletou podporou. A rozhodně to není jen o jiném CPU! Má širokoúhlý fotoaparát z iP11. Pro mě jako majitele SE je fotoaparát velké lákadlo protože první SE je na tom docela mizerně zejména u face time kamery s 1,2 megapixelu. A také se těším na bezdrátové nabíjení které u SE opravdu postrádám. Já do něj rozhodně půjdu.

  S tou kamerou z 11 bych si nebyl tak jistý. Uvidíme po oficiálním představení. Mi se podařilo sehnat 8 za velmi slušnou cenu, tak do 9 nakonec nejdu a počkám na 12.

  I kdyby fotoaparát zůstal stejný tak A13 slibuje neurální processing, night mode a podobně. :)

  Většinu času mi telefon leží na stole tak proč ten čas nevyužít. A i v autě mám možnost bezdrátově nabíjet. V nouzi použiji kabel, ale to bude jen výjimečně.

  Souhlasím. Pro někoho kdo telefon aktivně nepoužívá a nevadí mu hodiny na nabíječe je to vhodné…
  Pokud ale aktivně používáte Messenger, maily, kalendář, web atd tak vás mnohohodinova nabíječka značně omezí. Neustále sundávání z nabíječky není pro akumulátor ideální.

  Chápu že je apríl a nemusí to být pravda, ale ten design, kdy z čelního skla zabírá tolik místa horní a spodní lišta, nevím teď jak to nazvat, jednoduše nemá displej přes celý předek, je fakt bída..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější