Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Super věc. Mám v PC spoustu e-booků a audiobooků, tolik, že to ani za několik životů nenaposlouchám a nepřečtu, stáhla jsem si to zdarma z ulož.to, a jiných úložišť, na co utrácet penízky v Apple obchodě?
    Penízky se vám lidi vždycky hodí. Mám iPhone 6s, jde to do něj nějak nahrát? Dříve jsem měla Android, tam to bylo lepší, připojilo se to k PC, nahrálo do telefonu, nebo na paměťovku a v Androidu se to hned zobrazilo v nějaké čtečce ebooků, nebo mi to tam četla hlas „Eliška“. Jde to nějak i na tom iPhonu, když je to tak skvělý mobil. Nevyznám se v tom, koupil mi ho přítel, prý je teď děsně in a mám prý nejnovější, co je ta 6Sko, nevím, věřím mu, nevyznám se v tom. Nechci aby se na mě zlobil, že jsem tupá, on to nesnaši a bije mě přes pusu a po hlavě, že aby se mi rozsvitilo, tož de toto porobit nějak i do toho iPhona, nebo musim mit ten Android?
    Díky, Jolana

    Ještě se chcu opytat, přytel stahuje ty torenty, něgdy i ty ebúky pro mě. Prý je to legálni, když stahuje, ja pry mu mužu taky něco stahovat…. ale už nepověděl co? Ja su na to blba, abych chytla ještĚ nějakeho Ajca do komputera! Tož snad je to legalni.
    Díky, Jolana

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.