Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Cože? „iOS a iPadOS 13.4.5“ ? Zaspal jsem snad čtyři verze iOS?

  Já už tomu chaosu v číslování také moc nerozumím. V minulosti se testovali jen větší verze za první tečkou a za druhou tečkou byly jen opravy chyb, které vycházely bez veřejného tetování.

  Tady jde o to, že redakce si po sobě neumí přečíst ani svůj nadpis, takže po nich nemůžeme chtít, aby četli celý článek. iOS 13.4 již vyšel, 13.4.1 ne, takže zřejmě mají na mysli 13. 5.

  Omlouvám se, číslo v nadpisu i článku je dobře, ověřil jsem si to na webu Applu. Jen mě to strašně překvapilo, takové zvláštní číslo. Možná přátelé v Cupertinu zapomněli počítat :-)

  Nie je to prvýkrát čo Apple pustil do testu verziu očíslovanú vyšším číslom, než by sa čakalo. Apple si totiž tie preskočené čísla necháva na prípadné oficiálne vydania opráv, prípadne boli testované interne alebo určené pre partnerov. Bolo to tak aj s iOS 11.2.5. Ďalej v článku je uvedené, že neprínášajú žiadne nové funkcie, len opravy. Dovolím si nesúhlasiť, v tejto verzii sa dá zdielať hudba z Apple Music priamo na Instagramové stories. Pre mňa zbytočná funkcia no viem, že užívatelia o to dosť dlho žobrali. Uvidím čo prinesie ďalšie testovanie, zatiaľ ubehla len hodina a pol od inštalácie.

  protože 13.4.1 bude opravovat baterku, 13.4.2 rozbitou VPN implementaci, 13.4.3 zase všechny chyby vrátí zpět, 13.4.4 bude „výstřel do tmy“ a 13.4.5 to celé pohřbí, protože to bude přečíslovaná 13.2, všechno během následujících 2 týdnů :-)

Vložte vlastní komentář

celý text