Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Apple zas zkouší, co iOvce vydrží a jak z nich udělat ještě větší hlupáky a podojit je! Nechápu, co je na hliníkovém těle drahé, tipuji, že výrobní hodnota materiálů nedosahuje ani 1000 Kč u hliníkových hodinek! To je fakt Apple tak zoufalej, že se snaží pořád na něčem šetřit? Vsadím se, že cena plastové sra*ky AW „plastic edition“ bude hezkých 10 tisíc :-D LOL, oproti 12,5 za hliník!
    Škoda, že se u nás nedají koupit AW s keramiky a titanu, protože ty hliníkovén nic extra! Navíc by měl apple spíš zapracovat na výdrži, protože výdrž u AW5 jsou max 2 dny a to používám ty hodinky, POUZE jako hodinky a always displej mám vypnutý!
    Před AW 5 jsem měl Fitbit Versa 1 a ty vydrželi týden, ale zas, hovor jste si přes ně nevyřídili, takže sice vydržely týden, ale funkčně nic moc, spíš to nic, než moc :-D Mě by potěšila vyšší výdrž a verze s ještě větším displejem.
    btw: jsem taky iOvce, ale né B-L-B, takže plasťáky si můžu koupit u větví, nikoli u Apple ty ať si strčí do análu :-D
    btw2: neříkal náhodou někdo významný z Apple, že Apple neprodává veteš, no a co je pak záměr AW z plastu, levné iPhony C, nebo SEčko, to opravdu je veteš pro socky, to tam rovnou může nacpat i Andrid, aby ještě víc ušetřil OMFG!

Vložte vlastní komentář

celý text