Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kašlu na výdrž baterie. Já jsem přešťastný za to že v novém iOs jsou nové animoji. Je to bomba, paráda, neskutečné a perfektní. Klidně souhlasím s tím aby v novém iOs 14 bylo 100 nových animoji. A pokud mi to  splní, tak se smířím i s výdrží baterie třeba jen 6 hodin…….

  Plně souhlasím. Jen se bojím aby byly veškeré smalíky a animoji řádně rasově, názorově, politicky, ekonomicky a genderově vyváženy… Čekat pak na další opravný patch by bylo smutné.

  Na SE mi to s 13.4 snad vydrzi vic nez s 13.3

  V noci bez nabijecky na LTE to ma mensi pokles nez predtim.
  Uvidime jak na wifi pres noc

  Baterka ma 82%
  Takze nabijim 2-3x denne, jako predtim

  Jinak se spravilo pripojeni pres hotspot, macbook se ted spojuje hned, tak alespon neco :-)

  Mně na iPadu 2018 nefunguje po poslední aktualizace aplikace Soubory. Procházet můžu jen iCloud. OneDrive a Google Drive nic. Jakmile na ně kliknu, zatuhnou soubory a musím je shodit. Je to na prd. Dělá to ještě někomu?

  Hele… V čem vlastně ta údajná kvalita Apple spočívá? Macbooky ok, možná ten nový iPad Pro (který má ale i tak zbytečně starší generací procesorů což je trapné….. jo a ohýbá se….)…. ale co víc? Něco navíc, funkce, kvalita, cokoli. Vždyť je to z problému do problému, design HW nuda, design SW nuda, vychytávky žádné…

  jablíčkář zní jak buzna, proč neříkáte uživatel applu, to je v pohodě

  Pavel
  Osloveni “buzna” uz je rezervovano pro majitele Androidu. Proto se rika jablickar.

  Stačí se podívat na 99% uživatelů Androidu a iPhonů a hned ti bude jasné, kdo vypadá, jak „buzna“! Ano, uživatel iPhone v uplých elesťákách nad kotníky, trendy svetříku a náckovskou vyholenou hlavou obarvenou na blond s patkou! Když se podíváš na Android uživatelé, jsou oblečení úplně normálně, né jak buzíčci od iPhonů, kteří si spletli šatník a myslí si, že jít ven znamená, navlíknout se do trendy hadříků….

  U mne baterka padala rychle. Po kontrole v nastaveni jsem zjistil ze to zral FB. Zkusmo zmazana app a vydrz naprosto v pohode.
  Po opetovne instalaci jej natvrdo ukoncuji a taky dobry.

  Já mám SE a baterka výrazně horší. A navíc mi okolo 50% baterky žere Siri a to jak zapnutá tak i když je deaktivovaná (vypnutá)…

  Chudáci jablíčkáři, Apple je zase podělal :(((

  Těsně před aktualizací jsem v záruce měnil baterii, takže mne vydrží mnohem déle :D

  Co jsem zpozoroval, aplikace “facebook” (Messenger ne) dost razantně při určitých úkonech telefon zahřívá a baterii doslova vysává. Jinak nepociťuji změnu. Ráno 100% a když jdu spát cca 20-30% – iPhone XS

  iPhone 7 plus.

  Vytáhnuto z nabíječky v deset večer se 100 %. Ráno v 6:30 stav baterie 55 %. Tuto aktualizaci Apple dost podělal. 45 % dolů za nicnedělání je síla.

  Iphone XR, nabity na 100 %. Vse vypnuto, BT, WIFI, GPS, jen telefonni signal. Zcela nepouzivany. Za 3 hodiny spadl ze 100 ze 94 %.

  Tohle je opravdu LOL.

  Ano, dnes ověřeno. Telefon XR včera 17:30 odpojen z baterie při 100 %. O 14 hodin později spadl na 84 % – a to nebyl ani jednou odemknutý, wifi vypnuto, BT vypnuto, GPS vypnulo pro vše, jen prostě mobilní signal.

  Taky jsem měl po update problém na iPhone 7, telefon nevydržel ani 24 hodin. Čistá instalace nepomohla a stejně jako ostatní jsem všechno povysílal.. Až mě napadlo, že jediné co zbývá, je spojení s MacBookem.
  A přesně.., připojil jsem kabelem, nechal synchronizovat, vypnul a pak zase zapnul Synchronizaci přes WiFi a je klid.
  Současně jsem v Nastavení iCloud smazal všechny přebytečný zařízení, což určitě taky pomohlo. iCloud si pamatoval všechny moje staré reinstalace (user’s MacBook, Richard’s MacBook, apod.. ) původního MacBooku 15, který už taky pár měsíců nemám a baterie zase drží zas více jak 3 dny. Pravda, bydlím v zahraniční, tak z něj moc nevolám, ale rozdíl je to propastný. Jinak telefon mám už asi 4 roky a baterie má 83% životnost.

  iPhone 11 pro a výdrž den, ale je znát, že se výdrž trochu zhoršila, protože dříve zůstalo na další den tak 20-30%, teď už je to tak 3-10%…

Vložte vlastní komentář

celý text