Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu, proč by mělo byt v ohrožení. Ať to Cook predtoci, bez publika a hodí to na web. Holt mu tam podrztasky nebudou aplaudovat, ale myslím, ze v dnešním on-line světě toto není žádný problém…

  Love🍎4ever

  Tak můžou tam dodat potlesk uměle – sitcomy si s tím vystačují už pár desítek let :D
  A kdyby snad zase chtěl představovat nějakou vtipnou funkci typu Animoji, tak je tady canned laughter.

  iDominik, je vidět, že nečteš článek, ale jen nadpis. Kdyby sis totiž přečetl článek, takovouhle blbost bys nenapsal. Tady jde především o to, že čínské fabriky mají zastavenou výrobu, tudíž nemohou iPhone vyrábět. Dalším problém může být v tom, že celý svět nyní řeší koronavirus a nějáké představení nových iPhonů by tak nemuselo nikoho zajímat.

  Pokud má být jediná revoluce v 5G a ne v designu, tak si ho koupí jen hrstka lidí. Ostatní si spokojeně zajdou pro rozumnější 11 pro

  Martin
  Opet stejny komentare tak jako kazdy rok. Zadna inovace, nikdo to nebude chtit, nikdo to nebude kupovat, je to drahe, Apple zkrachuje bla bla bla.

  Nemám problém s tím, že je to drahé. Vysolil jsem tehdy peníze za nový a udělám to znova, když mi dají důvod. Můj jediný problém je, že za 35 tisíc chci opravdu high end a něco, co působí stejně jako moje 3 roky staré X-ko. Když se nepochlapí, tak ty prachy dám jiné značce. Myslím, že osvěžení v designu by ocenili všichni přiznivci applu..

  Pokud má být jediná revoluce v 5G a ne v designu, tak si ho koupí jen hrstka lidí. Ostatní si spokojeně zajdou pro rozumnější 11 pro

  Klidně bych je odložil a zaměřil se na jiné výrobky. IPady jsou v tuto dobu prodávanější než telefony a tak nový iPad mini 6 by určitě zaznamenal nějaký zájem. A pokud vypadne iPhone (pár měsíců, nemyslím celoroční), tak by Apple musel hodně vylepšit chystané produkty aby o ně byl zájem. Což je pro zákazníka jedině dobře…..

  Jako, článek OK, dává to smysl, ale prohlásit, že bude revoluční, průlomový, nebo jak to padlo ve článku, je dost úlet.
  Průlomový by znamenal něco jiného, 5G už tady má Galaxy tuším a jiní, jen dohání konkurenci, mini-led se asi konat bebude, 64GB v základu je výsměch, recyklace 8 let starého designu, opět notch ….. atd atd BRAVO APPLE, to bude průlom, jak mraky!!!!!!!!
  Průlomový iPhone Pro by měl mimo jiné mít i:
  – odpovídající design roku 2020, né 2012
  – 4 foťáky
  – micro-Led
  – 256 GB v základu
  – bez výřezu, vše pod displejem
  atd.

  Předpokládám, že bude vydán buď na začátku roku, nebo březen. Ale vydat iPhone 12 a v září pak hned iPhone 13, to mi nějak nepasuje.
  Ale zas šance, proč nevydat 13 a vynechat jí a vydat až 14tku. Ale to Apple neudělá, chce nahrabat co nejvíc peněz za cenu co nejmenších investic. Proto třeba AW5, nepřinesly skoro nic, to samé letošní iPad Pro – oba produkty mají šanci, jen u lidí co nevlastní předešlé modely.

Vložte vlastní komentář

celý text