Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Opravitelnost 4/10 bych čekal, že si člověk alespoň něco za pomoci běžného nářadí opraví nebo vymění. Za chvíli bude opravitelnost 10/10, že jde vůbec oddělat zadní víko a vysát prach.

  Baterii a trackpad byste zde zvládnout měl. Otázka je, jak to bude se sháněním náhradních dílů. K originálům se běžný smrtelník nedostane a čínské no name verze tam zase dávat nechce.

  A co si sam opravis na pracce nebo aute?

  Budes se divit, ale na pracky, mycky, susicky….si opravis uplne, bez problemu, pokud nejsi totalni nemehlo. Vetsinu dilu, bezne na netu koupis :-) Nejsem opravar techto veci, ale bezne si tyto veci servisuju sam.

  Porad to spatne chlazeni, v kratkem benchmarku srovnatelne s MBP 2019, v realnem provozu 100 stupnu a vykon polovicni

  Tady to někdo asi nepochopil. 😂😂
  Když se testuje výkon tak maximální, to znamená že takových teplot běžně člověk nedosáhne. Dále je taky dobrý brát v potaz že to je ultrabook. Ale je vidět že jste dost zaujatý proti Applu, takže ani nechápu proč to čtěte a píšete sem jak je to hrozné a že běžný člověk s tím nemůže pracovat atd.

  Nevím jak vy, ale já od notebooku za 39k Kč očekávám, že v dlouhodobé zátěži nebude dosahovat kritických hodnot, které výrazně ohrožují životnost procesoru. Chlazení Aira je zkrátka tragédie, obvlášť se žravými 10nm Intely. Ano, prohlížení internetu zvládne i Chuwi za pětku.

  apple s airem proste cili na lidi, kteri cpu nevytezuji. Na svizne spusteni aplikace, otevreni a ulozeni souboru, rychle zazipovani dat, rychle vyresleni webstranky atd to chlazeni asi staci.

  Dost zoufaly, tohle ze je opravitelnost 4/10.

  Na svym NTB si vymenim baterku tak, ze vycvaknu modul zezanu a zavcaknu tam novy.
  Ne ze musim rozebrat cely traktor a jeste to odlepit…
  Pro vymenu disku, odsoubuju 2 sroubky specialnich dvirek na vymenu disku.
  Pro pridani RAM dalsi 2 sroubky dalsich specialnich dvirek.

  Lenovo Thinkpad.

Vložte vlastní komentář

celý text