Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Klávesnice za cenu základního “iPadu” , To je prostě šíleně přestřelený

  Daniel
  Promin ale myslis ze nekdo tady v diskuzi muze za to ze nemas penize? Co s tim tady jako mame delat?

  Fascinuje me presvedceni, ze kdzy ma nekdo penize, ze musi byt zakonite tak blbej, aby si kupoval predrazene kramy, co za to nestoji.

  Milý nadporučíku, když vím že rohlík stojí 1,50 Kč, A pekař mi ho bude chtít prodat za 10 Kč, dokážu usoudit, že je to předražené, bez ohledu na to jestli mám zrovna v kapse 1,50 Kč nebo tisícikorunu

  Aneb první vytvořit čistě dotykový produkt a ostře se vymezit oproti nedotykovým notebookům a za pár let ten samý produkt mermomocí dokopat do podoby co nejblíže notebookům

  Tak zase v tomto případě máš na výběr a mně se líbí, že to mohu používat tak i tak.
  Nejradši bych něco typu Surface… ale ty Windows prostě hodit z Wokna.

  Bobe, to mi chceš namluvit, že iPad OS je stejný jako MacOS? Protože v Surface běží PLNOHODNOTNÝ systém!
  To je právě ta výhoda Surface, že tam máš normální Windows a tím pádem, používáš stejný SW, jako v PC a NB. Na iPad můžeš instalovat leda blbosti pro mobily!
  Proto Apple neudělal svůj Macbook Air/Pro dotykový a konvertabilní, protože by si kanibalizoval iPady. Navíc si myslím, že v podání Apple by byl konvertabil katastrofa, stačí se podívat, jak jsou zmetkoidní Notebooky od Apple – HODNĚ!
  btw: Mám iPad Pro i Surfece, takže můžu srovnávat. Dále, po mnohaletých zkušenostech s NB apple, nedám dopustit na konvertabilní řešení od Dellu, kde mi běží Hackintosh, Windows i Linux. Dell, Lenovo a HP je světelné roky před Applem, co se týká konstrukce a materiálů, troufl bych si říct, že i Designu, kde je Apple zcela bez změny již řadu let.

Vložte vlastní komentář

celý text