Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ved ale to sa dialo aj teraz len neverejne .. telekom. operatori musia zalohovat data z BTS 5 rokov dozadu…
  To si ako myslite ze stat nekontroluje platobne terminaly, SIMky, bankomaty? Teraz do pol hodiny vie pomaly
  kazdy vyssi uradnik zistit kedy si kakal, kde si jedol a co si kupil frajerke … :-)

  Data z BTSek po dobu 5 let? A na jaké serveru ty data ukladaj? Protože pokud se nic zásadního nezměnilo z dob před 14-15lety, teda myslím směrem dolů, tak to bude nepředstavitelné množství dat.
  Co si dobře pamatuju z dob mého SE T610, tak při servisním pohledu na síťový log, tak přijímal a posílal “data” do/z BTSky 10x za vteřinu. A nebylo to jen par znaků…
  Platební terminaly a bankomaty je snadné sledovat, jelikož jde o finance a účetní knihy jsou to nejdůležitější, ale data z BTSek?

  dnes uz su diferencialne algoritmy.. ako casto meni tvoja SIM BTSku ked necestujes? pokial si doma si nalepeny na jednej a v praci to iste … nieje to zasa nic uzasne ..

  Diferencilaní algoritmy je ale zpracování dat a ne zálohování dat z BTSek.
  A sice jsi připojen na jednu BTSku, ale v danou dobu si mobil “pinká” i další BTSky, aby věděl sílu signálu pro případnou změnu. Vďyť krátkou dobu předtím, než se masově rozšířili GPSky v mobilech, tak jsem na symbianu určoval v aplikaci polohu na základě triangulace z BTS.

  To je to co mě zaraží, zálohovaní dat = všechna data. A těch musí být neskutečné množství.

  ja som zasadne proti tymto praktikam ale za danych okolnosti s tym úplne suhlasim,pretoze za danych okolnosti to dava zmysel co je aj priklad azijskych krajin kde to pomohlo skrotit sirenie vyrusu a kedze som tuto vladu volil verim Matovicovy pretoze si zaklada na hovoreni pravdy .a ty co tuto situaciu heituju su len obicajny dementi…

Vložte vlastní komentář

celý text