Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, s obecnou platností věty „Apple se vždy snaží u svých produktů využívat ten nejnovější hardware, který je momentálně k dispozici“ se sice dá velmi úspěšně polemizovat, ale budiž. Nicméně to zatím vypadá, že tyhle procesory jsou velmi zajímavé. Uvidíme, jak tomu bude dál, případně co jiného Apple na nový počítačích případně „ošidil“, aby pár dolarů ušetřil. Doufejme, že nic, ale ….. nějak se mi tomu nechce věřit.

  Typický epicfail, který prokoukne každý kupec, kterému nejde o pozérství, a umí použít google.
  Dvoujádrové procesory byly hitem někdy léta páně 2010…
  4 jádra/8 vláken – klasická střední třída pro ntb, low end v desktopu…
  Jak intel (ne)zvládá, to je pomalu na knihu.

  „…mají vyšší základní takt, a také nižší TDP. Díky všem těmto hlavním změnám se uživatelé dočkají lepšího výkonu, a také dost možná delší výdrže baterie.“ – tohle by bylo na Nobelovu cenu, kdyby to byla pravda.

  Doporučuji napsat do googlu „intel TDP“ – a zapátrat, co to numero v případě Intelu znamená (reálně už roky neříká vůbec nic).

  Už vidím zdejší odborníky, kteří budou mektat cosi o optimalizovaném OS, což je sice hezké, ale i na méně optimalizovaném OS, ale s 8 jádry/16 vlákny, odvedu skutečnou práci mnohem rychleji.

  Hezký pokus, ale místním odborníkům zbytečné tohle vysvětlovat :-D. Intel je svými technologickými možnostmi aktuálně 3-4 roky za AMD. Koho by to zajímalo, vyšla k tomu celá série článků od Dr. Iana Cutresse.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.