Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Píšete o dezinformacích, ale sami popisujete virus jako smrtící. Fakt úroveň🙄

  Co??? No neco co zabilo uz 20 000 lidi asi smrtici je ty idiote

  Za smrtící se považuje virus, který má na svědomí smrt víc než 50% nakažených, třeba o ebole. Tomuhle virusu se opravdu neříká smrtící, to není z mé hlavy, tak to říkají epidemiologové. Například chřipka v Itálii zabila už 7000 lidí za tuto sezonu, přesto se o tom moc nepíše.

  Takže nejen, že zprávu čte whatsapp, pak jeho majitel facebook, ale teď si to přečte i google. Na něco to třeba bude užitečné, ale stejně se to použije proti uživateli (cílená reklama, osobní data atd.).

  Takže z bezpečného WA se stane nejen šmírák, ale už nám bude i upravovat názor na příspěvky tak, aby byl v souladu s „pravdou“ podstrčenou z Bruselu…

  Chvályhodné, různých nesmyslných konspiračních teorií se na netu objevuje hodně, nejen o koroně. I když je jasné, že šiřitelé lživých konspirací budou vzteky prskat a blekovat něco o upravování názoru na objednávku Bruselu.

  Myslim, že v případě WA resp. FB nejde vůbec o ověření pravdy, ale o legalizaci špiclování a možnost ovlivnit nepohodlné názory. Vypnutí mobilu bude brzo jediná možnost, jak se aspoň trochu vyhnout dozoru velkých bratrů.
  A vkaz pro hysterika: čínský virus je svinský, ale smrtící ne.
  Howgh

  Tak tomuhle se rozhodně nebude dát věřit. Je to gigant z USA a ti určitě nebudou potvrzovat zprávy, které se jim nehodí do krámu. Jen budou z lidí dělat blázny a hlupáky. O to jim jde, skrýt své zrůdnosti a chyby. Rozhodně takové aplikaci věřit nebudu.

Vložte vlastní komentář

celý text