Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Žádný zázrak to tedy není. Například:
  Levý horní roh pro zobrazení notifikací nefunguje, pokud jsou na hlavní stránce zobrazeny widgety – protože pak je čas tady a ne v levém horním rohu. Nejsou totiž aktivní rohy, ale přímo ty ikonky (baterie, čas).
  Lepší funkčnost je stále při zapnutém Assistive Touch – kvůli funkčnosti tlačítek na myši – např. stisknutí kolečka pro návrat na domovskou stránku. Bez zapnutého Assistive Touch ostatní tlačítka myši správně nefungují.
  Pravý click jako takový to nepodporuje – jen v některých případech, je to speciální funkčnost, ne pravý click obecně. Například při připojení přes aplikaci typu Remote Desktop se pravý click nepošle.
  Když je připojená myš přes BT, tak si systém (alespoň v mém případě) zřejmě myslí, že je připojená i klávesnice a ta softwarová se nezobrazí. Tedy pokud chci mít připojenou myš, tak musím i HW klávesnici, pokud chci psát. Tohle to před updatem na iPadOS 13.4 nedělalo.

  Jen doplňuji, že na Magic Mouse 1.gen gesta nefungují, tedy nelze ani scrollovat pomocí dotykové plošky.

  Ani Magic Trackpad 1.gen nefungujú gestá. S 1.gen je to teda nepoužiteľné. Dúfam, že to je len bug a opraví to update, inak je to pekné svinstvo od Apple. S napojením iPadu na monitor a klávesnicou je to na jednoduchšiu prácu slušne použiteľné namiesto notebooku.

  ja by som mal len otazocku,lebo spekulujem nad ipad pro a nejak som to mozno nezachitil alebo si nepametam ci podporuje aj hdd pripojeny v sieti ,napriklad do routra .dik.

  Mám iPad Air a NAS Qnap. V iPadu je nainstalovaná aplikace „Qfiles“. V nativní iOS aplikaci „Soubory“ se přidá v menu Umístnění položka Qfiles a od té chvíle jde bez omezení číst a zapisovat ze všech aplikací které umožňují práci se soubory zkrze aplikaci „Soubory“. Zásadní výhodou je, že takhle to funguje i mimo domácí síť, když jsem na cestách… NASy Synology mají také obdobnou aplikaci. U ostatních nevim…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.