Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No tak jestli to bude stejná senzace jako iPad Pro 2020 s výkonem dva roky starého iPadu Pro, tak to fakt bude “senzace”

  Představ si, že si teď někdo koupí iPad Pro 2020 a v září zjistí, že Apple přišel s novým iPadem Pro 2020 2 verze :-D který bude mít už opravdu spoustu vychytávek, včetně A14 cpu! To by byla senzace, takhle osrat iUživatele :-D
  iPad Pro jsem si chtěl koupit už minulý rok, čekal jsem, než přijde iPad Pro 2020 a nic moc nepřinesl, počkám, do konce roku, jestli bude ještě jeden „iPad PRO Extra“…. ale jedině 11“, tu větší nechci.

  Prosím, bylo by možné přestat používat slovo vnuknout. Vámi používaná spojení „vnuknout design“, „vnuknou procesor“ a další jsou nesmyslná a takové věty nedávají smysl.

  Správný význam slova vnuknutí je tento:
  „vnuknutí: vnitřní či vnější popud/ podnět k nějaké činnosti“

  Předem děkuji

  Ondro, dobře jsi to napsal, krvácí mi z těch slovních spojení oči! Ale třeba má autor nějaké Božské vnuknutí, tyto spojení používat.

  Mě by potěsil Air s vyšši RAM a CPU a neni co řešit, co tam chcete vymyšlet a k čemu?? Je to pracovní nástroj nic víc nic míň to je si třeba uvědomit a nebrečet. Čič

  Tak napíšu taky, co bych si představoval. Vydání opravdového nástupce iPadu Pro 11″! Jak tady někdo psal, CPU A14, 5G,micro-led, lepší konstrukce, atp. …. to by byla PECKA! Samozřejmě, pokud možno, za jen o něco vyšší cenu, např 27000 Kč za 256 GB variantu.
  Známý mi sice nabízel, že mi sežene nový Surface, výkon jako stolní PC, plnotučný systém Windows 10 Pro atd. Jenže jedu teď na Apple, baví mě teď Apple, až mě omrzí, možná se vrátím k Androidu a Linuxu, poptažmo Windowsům….. ale to v dohledné době nehrozí.

Vložte vlastní komentář

celý text