Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To snad není pravda, nakonec asi skončím u Applu… výkonné androidy pod 6″ už vymřely.

  Schválně mě to zajímalo, jak si vede Android, protože tam byly vždy nějaké malé výkonné mašinky, no, vlastně vzpomenu si akorát na LG (na tehdejší dobu 5.5″ displej v 5″ těle – bezrámeček, tenkrát na tu dobu OK) a Sonny a jajich compact.
  Docela kompaktní je asi Samsung Galaxy S10e, 5,8″ rozměr – 142,2 x 69,9 x 7,9 mm
  výbyva sice není úplně top, ale zvládne si myslím úplně všechno, včetně nejnovějších náročných her. Sice Samsung moc nemusím, byť se mi třeba S20 jako fakt dost líbí a zdála se mi akorát velikostně, parádní kousek.
  iPhone 12, pokud by měl velikost max iP7 by byl – 138 x 67 x 7,1 mm
  Tak jsem zědavý, s čím přijde iP řada 12ctek, zda mě mile překvapí, nebo opět zklame.
  11ctky mě zklamaly, designově zastaralé, hlavně s přežitým notchem, senzory patří dnes pod displej, jinak neměl jsem s tím problém, foťák, až na to, že je opět vystouplý, docela OK. Ale vystouplé foťáky snad mají dnes všechny mobily a stejně používám puzdro, tak mi je to fuk. ále ten notch, to mi pije krev, doufám, že 12ctka překvapí a nebude tam a ani ve zmenšené podobě, doufám, že zmizí v propadlišti dějit, já říkal od začátku, že je to hnus……

  Konečne po rokoch iPhone pre mňa!
  Doteraz používam iPhone 6S, pretože stále čakám na lacný iPhone (do 900 EUR), ktorý nebude väčší ako 6S, bude mať FaceID, obrazovku bez rámčekov a 2 objektívy (wide a ultrawide). iPhone 11 je pre mňa moc veľký. A iPhone 11 Pro prehnane drahý.
  Keby mal základný model aspoň 128 GB, tak je to pre mňa jasná voľba.

  Jooo to se mi dost zamlouvá :) Asi bych i přešel z iPhone X :) iPhone X je takový to velikostní maximum , ale dal bych přednost i trošku menšímu displeji a z 5,8 na 5,4″ by to byl ideál. Avšak : Pořídil bych si ho asi jen v případě když by se Apple zbavil výřezu. Pokud se Applu podaří FaceID umístit do toho rámečku nad displejem tak to bude super ale výřez v této době už nechci :) A pokud se vrátí k designu iPhonu 5S tak to bude pecka, třešničkou na dortu by byla cenovka 19990kč :) asi bych ale zkousnul i těch 20990kč a v základu 128gb to už bych chtěl asi moc :D Jako jestli to bude bez výřezu , tak asi váhat nebudu :) Jestli bude výřez tak bych ho pořídil asi jen v případě kdyby mi odešel iPhone X , ale ten se zatím zdá plný kondice a chuti fungovat :)

Vložte vlastní komentář

celý text