Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To samé se mi děje s mou 11kou. Dokonce i připojení wi-fi při nabíjení je telefon extrémně horký. Kupoval jsem ho hned při uvedení a mám 96% kapacity baterie.. taky nechápu. Mé 8 Plus mělo po dvou letech 94% a nabíjím jej stejně. Nějaké rady?

  Mně to parkrat udělalo poté, co jsem odpojil 11 pro od CarPlay a waze. Měl jsem zato, ze je problém v waze, tak jsem začal používat google mapy a od te doby nic.

  Ano, také jsem se s tím setkal (iPhone XS, iOS 13.4). Telefon extrémně topí v oblasti fotoaparátu. Někde jsem četl, ze z to může aplikace Facebook.

  Toto je normálna situácia ktorú sledujem už pár rokov …4G signál dá mobilu zabrať …tam kde viem že 4G hapruje prepnem manuálne na 3G (iPhone XS) boli časy keď som musel v budove prepnúť aj na 2G(keď sa ešte dalo na 5S) …nelámte si s tým hlavu robil to aj android HTC čo som mal

  Ještě doplním, dle pozorování využití aplikacemi to způsobuje appka Facebook, která běží na pozadí. Stačí řešit telefonu.

  Na mém to také registruji. Bohužel ať LTE nebo Wi-Fi, jakmile se připojím k síti, cítím, že hřeje i přes pouzdro. I po sundání pouzdra se nezchladí, dokud sítě nevypnu. Nehledě na to, že cca po 10 minutách sítě přestanou úplně fungovat. Aplikace hlásí, že nejsem připojena k internetu. Ostatní v domácnosti nemají žádný z těchto problemů.

  Mám hodně podobný problém, při běžném používání se můj iPhone 11 pro nadměrně zahřívá, ať při připojení na wifi, nebo data. Například když zapnu Aplikaci měření vzdálenosti, kde se zapne fotoaparát, telefon se začne opravdu rychle zahřívat, ale stačilo si psát na WhatsApp a telefon se také začal také nadměrně zahřívat. Pár měsíců po zakoupení žádný problém nebyly, nejspíše to začalo až po nějaké aktualizaci. Posílala jsem ho i do servisu, k závadě se nějak nevyjádřili a vyměnily celý telefon, u kterého se projevuje opětovně ta samá závada s přehříváním. U mého předchozího iPhone X se stejnými aplikacemi se mi za rok a půl nic podobného nepřihodilo.

  Dobrý den, můj iPhone 11, starý pouze 1/2 roku se mi začal velmi přehřívat, velmi rychle se vybíjí, kapacita baterie je 96%. Není to jistě v pořádku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.