Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Službu využívám už dost dlouho a nemohu si stěžovat, premium balíček 2 smart TV, Apple TV a nespočet zařízení skrz celou rodinu, takže za mě super věc ;)

  Mohu jen doporučit. Jediné co nefunguje je při hraní přes ATV streaming audia do Apple Home Podu. Do bezdrátových Beatsů či Airpodů ale funguje. To ale není chyba služby, ale bug aplikace pro ATV s poslední aktualizací před 3 měsíci..

  Tuto službu používám již delší dobu, jsem s ním maximálně spokojený. Stabilita kvalita spolehlivost všecko super. Nikdy se nestalo že by něco nefungovalo. Nyní dokonce přidali podporu pro Apple watch, jinak osobně používám přes Apple TV.

  službu som mal ale čo sa tyka aplikacie na appletv je to čista katastrofa, pohybovanie v menu krkolomne po stlačeni prislušneho kanalu trva par sekund kym sa nacita, ak chcete prepnut kanal treba zase stlacit home sipkami vybrat kanal a stalict dotykovym touchpadom na apple ovladaci, momentalne mam Horizon TV od UPC a to slape jedna basen, uzasne ovladanie…

  Aplikace v  Apple TV je tragická! Poslední dvě aktualizace hooodně pomohly, ale stále to není ok! Občas se sekne obraz, následně se spustí na 5 sekund program který hrál před hodinou a pak se zase spustí aktuální pořád (nejsem sám co má tento problém) listování v historii programů je zasekane, pak se z ničeho nic vrátí o 7 dní zpět a zase do aktuální doby a takhle třeba minutu litá celá televize – strašný. Mnohdy se aplikace sekne, člověk si vybere si program a při spuštění je jenom šedá obrazovka! Pak nezbývá než čekat klidně i pár hodin než se aplikace zase rozhybe. Nevěřte všem PR článkům ;)

  Na jaké Apple TV jste aplikaci testoval? Dovolil bych si tvrdit, že za poslední dva týdny jsem si s appkou hrál vyšší desítky hodin (protože jsem přes ní sledoval telku) a záseky nebo podobné věci jsem absolutně neměl. Žádné šedé obrazovky, žádné prodlevy x vteřin, žádné nechtěné spouštění programů. Co se týče ovládání, na které nedává komentující nad vámi, tak to je asi zase dost otázka vkusu. Já s tím problém osobně neměl a přišlo mi celkem intuitivní, ale věřím, že někomu sedět nemusí.

  preto odporučam otestovat aj ostatne aplikacie a pochopite že sledvanietv je na apple tv čisty brak…

  Opravdu souhlasím s výše napsaným, chová se to takto děsně úplně běžně. Asi komerční článek nemůže odkrýt to špatné. Používáme půl roku. Nejlepší byla předposlední aktualizace, kdy nám to skoro týden nefungovalo. Vše ne ATV 4gen nejnovější TvOS

  Naprosto stejná zkušenost. Probrat se programy a něco tam najít je tragédie.. seká se, občas se samovolně v programu vrátí o den dva zpět atd… snad se dočkáme aktualizace… apple tv 4k

  Stejná zkušenost. Ovládání je opravdu tragické a to je pro mě důvod ke změně. Aktuálně zkouším kuki.cz a to je o moc uživatelsky přívětivější, i výběr programů mají flexibilnější.

  Stava se vam taky, ze vam obraz poskubava, myslim tim, ze vidim zadrhy pri sledovani a to jsem zkousel vsemozne kvality obrazu. Mam A TV 4K. Zatim to poustim pres televizi a tam mam obraz plynuly. Kdyz dam Netflix, tak tam je obraz absolutne v poradku. Fiky za komentar, at mam jistotu

  Používám službu cca půl roku na několika verzích Apple TV a také přímo v aplikaci TV (Panasonic).

  Bohužel musím konstatovat, že aplikace pro Apple TV je výrazně horší co se týče funkčnosti.

  Největší trága je sekce „televizní program“. Naprosto nesmyslné řádkování vypnutého vysílání některé stanice v šířce celého dne vás vždy spolehlivě zasekne v pokračování rolování a čekáte dlouhé sekundy na přepočet. Samotné spuštění aplikace to je často i na 15 sec. než vůbec služba najede. Při volbě sledování ze sekce „kanály“ nefungují některé služby přehrávání. To samé při přímém spuštění přehrávání ze sekce „pokračovat ve sledování“. Oproti tomu aplikace přímo v TV funguje naprosto skvěle. Je násobně rychlá, reguje okamžitě a při rolování v programu TV zcela bez problémů přeskakuje i stanice vypnuté.

  Takže u hlavní TV (Panasonic) v obyváku jsem přešel z Apple TV (poslední prodávaný model v ČR) aplikace na tu v TV a jsem násobně spokojenější.

  Tyto neduhy jsem nevypozoroval hned, nebo po několika hodinách používání, ale v průběhu pravidelného používání za posledního půl roku. (3 x TV z toho 2x přes Apple TV)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.