Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zaklinac super serial? To jako vazne?:-D

  Nelíbil se? Pravdou je, že jsem nečetl knihy. Ti, co je četli, většinou na seriál hubují.

  Mě by jen zajímalo, proč všichni tak vehementně v takovýchto listech ignorují Breaking Bad. Seriál, u kterého se doslova všichni shodují a je objektivně hodnocen jako nejlepší seriál vůbec a… tady chybí. Místo toho dostal přednost 13 Reason Why, seriál, jež těžce nerealisticky ztvárňuje téma problému americké mládeže, kde největší problém tkví v obrovské předramatizovanosti…

  Take jsem se na nej tesil, prvni dily dost slabe, vydrzel jsem pak z ocekavani dalsi dva se podivat, ale ted uz se k nemu nevracim. Kvalita kamery, boju, monstra, zmatenost pribehu ktery hodne skace a dalsi … Je to spatenka. Herecke vykony nekterych postav pro mne vcetne te hlavni jsou jak B-ckovy film.

  Dle mého názoru velice slabá kvalita. Hrál jsem hry a četl knížky. Seriál působí neuvěřitelně lowcostově. Navíc výkon Yennefer je tristní. To samé Ciri. Bylo dost často srovnáváno s GOT ale i přes časem klesající kvalitu GOT se Zaklinač kvalitativně GOTu ani nepriblizil.

  Za mě mohu doporučit například ještě seriál BoJack Horseman nebo podle mě naprosto famózní Black Mirror. A již zmíněný Atypical je taky výborná podívaná.

  pravda, na BM jsem úplně zapomněl, jedem z nejlepších, co jsem v posledních letech videl.. seriál, který donutí přemýšlet :)

  Ještě doporučuju Lucifera, super seriál s anglickým suchým arogantním humorem, napůl fantasy a napůl krimi.

  Lucifer mě moc nezaujal, ale Black Mirror je jeden z nejlepších seriálů. Ještě celkem koukatelný je I am not okai with this, ale je to spíš taková pohodička, když už nemáte na co koukat.

  No kromě zmíněných bych za sebe přidal Love Death & Robots pro milovníky sci-fi, DARK pro milovníky Stranger Things (sice anglický dabing je otřesný, ale seriál super) a detektivní How to get away with Murder.

  Nejsem vyznavač seriálů, naposledy jsem viděl snad Nemocnice na kraji města, ale nechal jsem se zlákat od syna na seriál Papírový dům a musím říct, že mě to nadchlo.

  Tak spíše pro holky se zálibou v nadpřirozenu (upíři, vlkodlaci, kouzelníci) a milostných příbězích doporučuji Shadow Hunters. Jako o umělecké formě se nebavím, ale dívalo se na to vážně dobře.

  STRANGER THINGS PATŘÍ MEZI NEJPOPULÁRNĚJŠÍ SERIÁLY NA NETFLIXU JSOU TAM SUPER HERECKÉ VÝKONY A JE TO PROSTĚ BOŽÍ PŘÍBĚH DOBŘE SMYŠLENEJ A TY 80 léta milujemee

  Mám pocit, že Big Bang Teory už z Netflixu stáhli a není možné se na něj koukat. Každopádně za mě seriály: peaky blinders, půjčovna masa, F1 touha zvítězit, Vždycky Sunderland,

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.