Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Doufam, ze tohle neni pravda-jelikoz jestli je tohle posun od roku 2018 tak to je ubohe. Ne ze by ten vykon nestacil, ale do budoucna je to nulovy pokrok

  Jj, poprvé jsem čekal, že iPad vyměním hned s novým modelem, ale tady fakt není proč. Oni vlastně přirovnávali výkon k počítačům už u verze 2018 takže…
  Za dva roky se opravdu nepředvedli proto to představili jen tak mimochodem. Řekl bych, že jde jen o strategii nebo nedostatek a po představená A13 budou proceseory v iPadu Pro v tichosti vyměněny.

  Apple si z nás dělá už zadel!
  Prvně Apple Watch 5, které se od 4řky liší pouze pamětí, takže recyklát 4kové řady
  MacMini 2020, který nabídne jen o něco větší úložiště, další recyklát modelu 2018
  Nakonec iPad Pro 2020, drze představí, další recyklát u kterého vylepšili pouze foťák a trochu CPU, nevím, zda třeba nevylepšili konstrukci, to si budeme muset počkat na nějaké „ničiče“ věcí z YT…

  Shrnuto, Apple to snad ani nemyslí vážně, zákazníky má za úplné negramotné pitomce, bravo!

  Ještě uvidíme recyklát iPhone 9 a zoufalost z výřezem iP12 a konec.

  Smutné, jak to jde s Apple dole vodou, škoda… tak snad v roce 2021, nebo 2022.

  Nechápu, když na to Apple nemá, proč vydává recykláty, proč prostě nepředstaví OPRAVDOVÉ novinky, ale třeba jednou za 2 až 3 roky, až se mu to povede. Applí neschopnost mě uráží a začínám pokukovat po Androidí konkurenci.

  Položíme si základní otázku, potrebuješ více rádoby výkonu?? Určitě ne, a za 4-5let budou nové technologie tak nechápu co očekavaš?? Myslíš že ti udela nekdo tablet at ti vydrží 100let? Uklidní se a rozum do hrsti, jsme jen spotřebitele nic víc, a jak řikáš bez si koupit konkurenční system ať máš klid.

  Včera jsem objednal, zprvu jsem přemýšlel jestli vzít předchozí generaci ale cena nějak nepadla o proti nové. A větší úložiště v základu se hodí. Jen se bojím konstrukce, snad bude problém s ohýbání vyřešen. V okolí mam dva případy generace 2018 ohlé…

  Zdravím.
  Proč používáte slova jako „nejaktuálnější“ nebo „nejoptimálnější“
  atd… Když to čtu, tak se mi ježí všechny chlupy na těle i ty co už mi vypadaly.
  Jste redaktoři technického magazínu a tak by jste mohli tyto paskvily vyřadit ze svého slovníku.
  Položte si časovou osu a na ni slovo aktuální a zjistíte, že aktuální je právě nyní a nic blíže okamžiku než nyní není.

  To samé platí pro optimální – optimální = dokonalé, vyladěné

  Obě slova jsou nejen hojně používaná i v psané formě, ale navíc i slovníkově uznávaná. Taky mám hodně slov, která nečtu rád, ale rozhodně nechci, aby se jich redaktoři vyvarovali, protože je to jen můj osobní problém. O totéž bych poprosil i vás.

  Aha – tak to je super vysvětlení. Děkuji.
  Ohánět se používaností slov a slovníkem, který tvoří ignorantský národ jako jsme my.
  Pak tedy přeji hodně vteřin úspěchu s Vašimi články.

  Děkujeme, že jste urazil národ, jehož jste součástí. Mohu se zeptat, čím sé má redkator ohánět než tím, že slovo, jenž jste napadl a považujete za nesmyslné je oficiálně zařazeno ve slovníku spisovné češtiny? Měl se snad ohánět příručkou mladého skauta?

  Jen mi, prosím, popište rozdíl mezi sportem aktuálním a nejaktuálnějším. Já bych si ho pak stáhnul, když mi dáte i odkaz.

  Rozumím, že je nyní spousta lidí doma, nemá bohužel práci a je ve stresu, který se pak snaží přenášet na ostatní lidi. To vše chápu a je mi to upřímně líto. Na druhou stranu hádat se o slovíčku je takové poměrně zvláštní. V článku je jasně myšleno a jasně to lze pochopit, že aktuální operační systém je nyní iOS 13, který je aktuální po dobu zhruba 12 měsíců. Tím nejaktuálnějším je ale iOS 13.3.1, tedy aktuální je ten který je v rámci 13 let od uvedení prvního iPhone nyní aktuální v rámci letošního roku a nejaktuálnější je jeho současná verze :-). Slovo nejaktuálnější zřejmě aplikovat na sport nelze, to jsme však doufali, že pochopíte. Jsou slova, která zkrátka nejde aplikovat do určitých kontextů. Co chcete stahovat netuším, sport? No stahovat sport je další příklad slov, která dohromady příliš neladí, ale tak na to už musíte přijít sám. Pěkný den.

  klíííd – nechtěl jsem Vás nasrat, jen se zamyslet a to jste již, jak vidím, udělal
  sice nade mnou
  a teď to zkuste i nad sebou
  a slibuju už sem víc nenapíšu
  nikdy

Vložte vlastní komentář

celý text