Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Je to zdarma a  jailbreak. To asi mluví samo za sebe. Udělat si jailbreak telefonu za cca 20 tis a popřít výhodu bezpečnosti ios mi přijde velmi neuvážené

    Jailbreak osobně používám již několik let a nikdy jsem se nesetkal s žádným problémem, který by se týkal porušením bezpečnosti či soukromí. Ale samozřejmě je to na zvážení každého uživatele. Dle mého je jedno, jestli máte telefon za 2 nebo 20 tisíc. Jailbreak, v podobě rootu, se dělá jak na nejlevnějších Androidech, tak na nejdražších iPhonech.

    Pavle, já ti nevím, ale zatím vše, co bylo v tomto serialku o tweakach ukázano, mi osobně přijdou jako ptákoviny pomalu jak z dob Nokii 3210 a zmenou obrazku misto operatora… Tenkrat to bylo aspon super, ale tohle vubec nekoresponduje s nadpise “nejlepsi tweaky…”
    Užitečné drobnosti nebo spíše užitečné prkotiny je mnohem vhodnější titulek. Protože jestli tohle je to nejlepši co JB nabízí, tak je to nuda.

    Jak už jsem zmínil v jednom z předešlých dílů tohoto seriálu, tak krása jailbreaku je dle mého názoru právě v maličkostech, a proto považuji právě tyto tweaky za ty nejlepší. Nevím, jestli nějaký uživatel iOS touží po kompletní změně vzhledu, včetně ikon a dalších prvků. V jednoduchosti je krása.

Vložte vlastní komentář

celý text