Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nefunguje nebo nevím jak na to. Naskenuju čárový kód z odkazu a otevře se mi v safari stránka s dalším kódem, ale ten už logicky naskenovat nemůžu. Kde je chyba?

  to samé, přesně jak popisuješ, když otevřu wallet tak tam mám pouze platební karty (ip7plus).
  Do ipXS a ip6 to šlo přidat v pohodě jak píší ostatní, ale při otevření walet je vidět přidaná platební karta a je možnost přidat lístek. Z ip6 jsem dal sdílet přes AirDrop a už to funguje

  Jako Roman .. presne stejne .. nenaslenuje kod

  Zkuste neskenovat kód a kartu do Wallet přidat přímo z iPhonu. Snad to pomůže alespoň takto. Jinak upřímně nevím, jak vám poradit. Mě bohužel vše funguje přesně tak, jak píšu :(

  Super clanek filipe. A me do walletu to slo pres ten vcerejsi odkaz. Kde sem jen klikl pridat do wallet a hotovo. Od te doby to funguje. Nevim proc to nejde skenovat. To je problem pro vas to ulozit pres url ??

  Schválně jsem to teď zkoušel na dalších iPhonech a zkrátka to přes článek funguje. Stačí kliknout na odkaz a pak povolit přidání (takto je to schválně, aby mohli i lidé z Androidů). Pokud není někdo schopen kartu přidat stisknutím možnosti Přidat, ale zběsile přemýšlí nad tím, jak oskenovat kód, tak se asi není moc o čem bavit :)

  Nejjednodušší bude, když ten článek prostě otevřete na iPhonu a uděláte to bez skenování.

  Edit: Zkoušel jsem svým iPhonem skenovat vámi zaslané QR a funguje mi to. Problém tedy bude na vaší straně.

  Filipe klid. Kdyz je nekdo linej otevrit odkaz a resi skenovani je to tezke no. Nevim proc skenovat kdyz si to muzu pohodlne ulozit pres odkaz.

  Dyť já nic neskenuju, ono to ani nejde. Otevřu odkaz, vyběhne ten obrázek vedle něhož je uložit do ipnohu (předpokládám, že Ipad je to samé) a otevře se mi okno, že mám naskenovat QR kód.
  Napadá mě jen jestli to opravdu není nutné někde něco nastavit, to by odpovídalo tomu, že někdoto má bez problému a jinému to nejde.

  Všem, co to nejde, změňte v Safari na iOS mobilní zobrazení (kliknout na 2 áčka v adresním řádku). Včera jsem s tím dost bojoval a po této změně se nabídlo uložení do Wallet.

  Skutečně máte něco špatně.. Mám nejnovější iPhone 11 Pro Max s nejnovějším iOS a nejde to, pouze se otevřou webové stránky get.yourpass.eu a tím to končí. Zkoušel jsem to přes skenování QR kódu, přes odkaz, vypínal jsem Ad Block a pořád stejný výsledek. Wallet na to vůbec nijak nereaguje.

  Těžko bude na naší straně něco špatně, když má tento článek na Facebooku x „lajků“, y sdílení, dosah v desítkách tisíc uživatelů a ani jeden komentář upozorňující na chybu. Navíc jak už jsem psal níže, sám jsem kartu přes odkaz přidal do několika iPhonů a bez problému. V čem tvkí problém několika z vás ale bohužel nevím.

  Už jsem na to přišel, háček je v nastavení prohlížení mobilní/úplná verze. Níže postup pro všechny kterým to nefunguje (můžete umístit na konec článku):

  1. naskenovat QR kód
  2. nechat načíst webové stránky
  3. vlevo vedle adresního řádku klepnout na AA
  4. změnit prohlížení na „Mobilní verzi stránky“
  5. obratem vyskočí okno s možností uložit lístek do Wallet

  Odstranění lístku:
  1. otevřít lístek
  2. klepnout na 3 tečky vpravo nahoře
  3. klepnout na červený text „Odstranit lístek“

  Takže jinými slovy – problém mají ti, kteří mají v nastavení Safari aktivní „Úplná verze stránek“. Zkuste a sám uvidíte.. ;-)

Vložte vlastní komentář

celý text