Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Uz se nemuzu dockat az vymeni iphone 11 pro sunt za iphone 12 pro.

  Asi tak!
  Já čekám, s čím se iPhone 12 Pro vytasí.
  Očekávám:
  – micro led
  – 120 Hz displey
  – notch i senzory zmizí pod displejem
  – 128 GB v základu

  5G u nás není a ani asi jen tak nebude, a i kdyby byla to mi je fuk, nevyužiji….
  Možná zmizí i Lighting :-)

  Abych se ale přiznal, ke štěstí by mi stačil jen ten bod. ve kterém senzory a foťák pod displejem, dávají sbohem nevzhlednému notchi.

  Uz se nemuzu dockat az vymeni iphone 11 pro sunt za iphone 12 pro sunt. Si chtěl napsat, ne :-D Se divím, že si fort ty šunty kupuješ.
  Zkus třeba nějakou tlačítkovou Nokii z bazaru, ta si myslím, že pro tebe bude nejlepší :-D A když si jich koupíš víc, vydrží ti až do důchodu. Nemusíš řešit OS, ten už tam je a bude aktuální, až do vĚčnosti :-D

  Heh, a procpak se novy A14 porovnava s s A12 a ne s aktualnim A13?

  Zeby to bylo proto ze A13 ma geekbench 1330/4607 oproti prezentovanym 1658/4612, coz znamena, ze ma o cosi silnejsi singlecore, zatimto multicore je sulnul nastejno?

  A doporucuju spise antutu, to do skore meri i vykon GPU

  Takze A14 zase dozene Snapdragon 865.

  A já myslel, že antutu, geekbench, atd. se nedá porovnávat na úrovni IOS a ANDROIDU, když oboje pracuje zcela jinak. Mám na mysli ty testy. Ale samozřejmě odborník jouda tu zase porovnává android a ios, když ty testy jsou úplně jiné. Vážně děláš čest svému jménu.

  Nám je u zadku, kdo koho dohání, neměříme si pindíky! Jak Androidí telefony, tak Apple telefony mají výkonu na rozdávání, takže bych to neřešil. Hry si zahraješ na obou systémech parádně, samozřejmě pokud nemáš Androidí šunt za 3 tisíce s 1GB RAM :-)
  Jednou mi dal známej, už to je sice pár let na zpátek Android telefon s 0.5 GB RAM, kámo, to nechceš zažít, pokud se chceš někomu pomstít, nebo chceš, aby do smrti nenáviděl android, pořiď mu něco s 0.5GB RAM a bude mít chuť, spáchat harakiri na místě! Měl jsem co dělat, abych s tím nemrsknul o zeď, přece jen, nebyl to můj telefon, nejsem masochista.
  Jestli někomu chutnají Jabka, ať si je kupuje, jsou skvělé! Když někomu vyhovuje Android, ať si ho používá, je taky skvělý, když máš štěstí i na telefon/značku!

Vložte vlastní komentář

celý text