Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A co třeba hru zaplatit?

    Hrajete li hru, kde se vám načítá skóre do nějakého žebříčku, tak si ji po odpojení k netu prostě moc nezahrajete. Řekl bych, že je to valná většina her.

    Drtivá většina her vyžaduje připojení k netu. I když mate nějaký blokátor reklam, např. ad-guard, stejně se tam furt všude možně reklamy objevují. Mor dnešních her a aplikací jsou mikrotransakce! Nemám problém si zaplatit, ale kolikrát i po zaplacení jsou ve hře mikrotransakce. Je docela dost her, kde můžete utratit desetitisíce, protože nabízí opakovaně třeba koupě krystalů za cca 2500Kč a i když to člověk koupí, nic moc s tím ve hře nenadělá. Známá je tím především hra např. HAWK, super letadla, ale stylem PLAŤ, PLAŤ, PLAŤ, můžete tam nechat opravdu desetitisíce, nebo hrát vĚčnost, abyste se vyskilovali a i tak, stejně musíte platit…..
    Hrát na mobilu se moc nevyplatí, to už je 1000x lepší si za cca 1500 koupit hru pro PC a zadrát si opravdovou hru, dlouhou, kvalitní, bez reklam a mikrotransakcí. Na toto téma by se ale dalo napsat hromadu článků. Vývojáři jdou buď dnes nenažraní, nebo je Apple/Google obchody „nutí“ jít tímto obchodním modelem.
    Jako fakt smekám před hrama, co jsou nejen technicky na špičkové úrovni, ale hlavně zábavou, nevyžadují připojení k netu, jsou bez reklam a mikrotransakcí a platíte cca do třeba 200 Kč.

Vložte vlastní komentář

celý text