Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak takovato opatreni jsou zcela idiotska!!! Proc?
  1 – Apple zavira Apple Story a jeste se chlubi zodpovednosti, i kdyz mu nic jineho napr. v Italii nezbylo, protoze se jednalo o narizeni vlady, i kdyz pozdni. Ostatne jako ve vsech zemich, krome US.
  2 – Z duvodu bodu 1 tedy nelze v Apple Storech nic osobne koupit, ale e-shop omezen nebyl!!! Otazkou dne je to, kdo zajisti, ze na zaslanem zbozi virus neni!!
  Sami US vedci a dalsi ve svych studiich uvadi, ze je virus schopen se napr. na skle udrzet i nekolik dnu. Ze je zbozi desinfikovano, na to vsichni zapomente!!
  Nejen z uvedeneho vyplyva, ze zakaznik si objedna se zbozim zaroven potencionalni nakazu, cimz je ohrozen nejen on sam, ale i ostatni, s kym prijde do styku!!!
  Bravo Apple, opet dukaz toho, co by pro prachy neudelal.

  Běž si vyměnit trenky posránku. Doufám, že veškerá omezení budou každý rok na podzim až bude jakákoliv chřipková epidemie. Toto šílenství je k pláči

  Na podzim chřipka moc není. Každoročně se to opakuje tak, že na podzim je dobré se nechat očkovat proti chřipce, aby v lednu-únoru, kdy je epidemie, byl člověk aspoň částečně chráněn a vydržely mu protilátky až do příštího podzimu, kdy je chřipky zase minimálně. Rinse and repeat.

  Očkovat se proti chřipce je víceméně k ničemu. Chřipek je tolik druhů, že nejdou pokrýt všechny. Vytipují se ty nejčastější serotypy a proti těm vakcina fungovat bude. Když se nakazíte nějakou z kategorie méně pravděpodobné, tak onemocníte stejně…

  Podobnych inteligentu bylo pred mesicem i v Italii hodne …
  Dnes vetsina z nich zmenila nazor.

  Jen šíříta paniku. Neříkám, že to není nebezpečné, ale jde to zvládnout i bez vyprodaných obchodů apod. Když se dělá uzavírání hranic, tak se mělo dít než to tady bylo. K čemu to teď je? Bude se to šířit uvnitř a žádné omezení to nezastaví, pokud lidi budou chodit do práce a nebudou mít všichni nucenou karanténu. Takže běžte strašit někam na zámek, třeba dostanete i nějaké spropitné

  Martine,
  co je to za blbost? Každoročně vakcína proti chřipce funguje na několik desítek procent, podle toho, jak se výrobci trefí do cirkulujících kmenů toho roku. Jak může být snížení rizika o X procent „víceméně k ničemu“? To je jen lenost jít se nechat očkovat. Tím, že jsem očkovaná, chráním i ty, kteří mají očkování kontraindikované. Chráním je sice jen částečně, ale líp to prostě nejde. A myji si ruce.

  Radime, balíčky cestují několik dní, jsou vystaveny vnějším vlivům a vůbec nějakou dobu trvá, než zákazníkovi dorazí. Je velmi pravděpodobné, že i kdyby na nich virus původně byl (protože třeba ně někdo nemocný prsknul, když kýchal), jsou už bezpečné, protože ten virus nedokáže přežít moc dlouho mimo člověka. Rozhodně je to menší riziko, než si jít osobně kupovat elektroniku do obchodu plného lidí. Ale jestli ti to vadí, prostě počkej, až se to přežene.

Vložte vlastní komentář

celý text