Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  O novém SE 2 uvažuji tak na 60% , kdyby měl ale stejný bezkonkurenční hranatý design Jako předchozí SE , tak nad tím ani nepřemýšlím ..
  Škoda že musí být vše zakulacené a prosklené 😒

  Wau, 60%. To se musi v Applu hodne snazit, aby to bylo aspon 80%, co? :-D Jak ty nekoupis, tak to bude konec SE2

  Umíš vůbec číst nebo jen předstíráš 🤔 ,nebo jsi jen jouda co musí každý den dokazovat rozdílnosti v inteligenci … 🙄

  SE 2 by mel pro mne smysl pouze ve velikosti predchoziho modelu.

  5″ je uhlopříčka 127 mm, takže do SEčka by se nevlezla, protože SE má na výšku 124! Při 5″ by byla výška nejspíš 131 mm při 2mm okraji, notch by zavazel, takže by potěšila čtečka pod displejem.
  Při 4,7″ je displej 119,38, to by se už dalo, bez notche….. ale i při cca 127mm (do 130 mm) na výšku by to byl pořád kompaktní telefon, na rozdíl od 138 mm u iPhone 8.

  SE2 neexistuje a nebude, nevím co pořád všichni žvaní nesmysly! SEčko se vyznačovalo především VELIKOSTÍ, tím, že bylo MALÉ! Byl to úžasně malý telefon a konkurent byl akorát tuším Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia X Compact…. Sony nacpalo do těla s tlustými rámečky nad a pod displejem 4,6″ při výšce cca 127mm a 129mm….. Pǐrtom to bylo po HW stránce nabušené!
  SE2 by byl super v bezrámečkovém designu, takže by se tam vešel v pohodě 4,7″ displej a ten hranatý design byl docela fajn.
  Pokud bude „SE2″ ze stejnými rozměry, jak mají ip7 a 8, nebude to už SEčko2, ale obyčejný velký telefon…..

  Nechápu, proč Apple neudělá třeba 4,7 – 5“ telefon v malém těle, a s výbavou, jakou mají PROčka, hlavně mám na mysli kvalitní foťák? Ale je to jednoduché, Apple to asi neumí, nebo lidí, co chtějí malý telefon, je žalostně málo a všichni chtějí po batohách a kebelách tahat neforemné gigapádla, které by jim utrhly kapsy, kdyby se tam ovšem prvně vešly…..

  Jeste ze ty vis uplne nejlip, co SE je a co SE ne :-D Vysvetli to Applu, prosimte. SE znamena „Special Edition“. Ty experte.

  Potvrdilo se mě že chce hodně lidí aby byl vzhled iPhonu se 2/ ip 9 takto: hranatý strany jako ma iphone 5,5s,SE. Lepší foťák a větší display klidně i snotchem…

  Komiku, kolik je hodně lidí, milion?
  Jinak pravda, já bych bral taky SE s výbavou X/XS/11 PRO v hranatém těle, bezrámeček, s notchem ale ne, to raději průstřel, nebo spíš senzory pod displejem, jak má, nebo bude mít konkurence. Takže přední foťák i FaceID by bylo hezky schované pod displejem.
  btw: Nevíte někdo, proč na iPhonu nefunguje FaceID i na ležato (nebo na šikmo)? Pořád se musím na telefon naklánět, nebo ho brát do ruky, což je v práci dost vidět, že nepracuju. Takhle bych se jen naklonil a rozsvítil by se displej a viděl bych hned, co a jak…

Vložte vlastní komentář

celý text