Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jaká remíza? 😂 Apple byl rozsekaný z obou stran po třech pádech a Samsung ne. Mám Apple moc rád, ale je potřeba být nestranný a je mi jasné, že v případě stránky o Applu to úplně nepůjde, ale nazvat toto remízou je fakt kokotina 😂

    Asi to bylo myšleno ve stylu, že iphone i přes rozbití se dal používat. Samsungu ruplo sklo a skončil úplně. Jinak nevim, jak k tomu došli..

    Nevim koho tyhle debilni testy zajimaj. Plivete tu na Apple a nemate paru o cem mluvite. Mam samsungy rad vyzsi rady funguji opravdu skvele a jsou to vyborne telefony ale Applu nesahaj po kotniky. Krom toho o padech samsungu z minimalni vysky tzn ca 40 cm na plovouci podlahu bych mohl vykladat. Dva pady = 2x rozbitej displej. Podotykam v plastovm obalu. Resim to? Ne .jsem blbej ze jsem to neuhlidal. Kdyz se jebnete palici o roh stolu taky si tu šišku rozbijete. Musite byt hold opatrni. Kdyz se stane, hledejte chybu u sebe ne u vyrobce.

    Žádný Samsung jsi asi nikdy neměl, jinak by si nepsal, že Apple nesahají po kotníky. Používám oba telefony, jak iPhone XS, tak Smsung S10 a oba fungují s jsou skvělé a u obou mi chybí něco, co má ten druhý, tím myslím na úrovni OS, ne HW. Mě by opravdu zajímalo, v čem je ten Samsung proti iPhonu tak špatný, že mu nesahá ani po kotníky. Hlavně nepiš ekosystém, to je fakt ohraná písnička a ten „ekosystém“ si můžeš vytvořit i na Androidu + Windows, potažmo Linux nebo BSD (i když tam už trošku hůř). To, že to má Apple jednoduše a nemusíš si nic nastavovat a řešit je jistě fajn, ale opravdu to jde i jinde.

Vložte vlastní komentář

celý text