Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Děkuji za novinky. Nicméně mě spíše zajímá výdrž baterie. Bude konečně minimálně 5 dnů? Protože k čemu je monitoring spánku, když každou noc musím hodinky nabíjet? :-)

    Já nevím co s tím všichni máte. Jdu do sprchy, dám nabít hodinky a jdu v nich spát s monitoringem spánku. Ráno vstanu a mám 90-95%. V pohodě s tím výživu den a ještě mám večer 40%.

    Lalala – tvoja paralela je hlúpa 😊 Aj keby som mal na telefóne 80% ku koncu dňa – vždy si ho položím na nabíjačku, lebo pre úplnú istotu.

    A také mi vadilo, ze při sportu nelze nastavit strop s notifikaci vibrovaním při překročení nastaveného limitu srdeční frekvence. Opruz taky je, že u dané disciplíny je vždy neupravitelna (nesmyslná, asi průměrná) hodnota kcal. Tzn. hodinky měří úplný nesmysl v porovnání s realitou. Příklad: pojede holka (moje žena) rowing a její hodnota je kolem 370 kcal/hodinu, když jedu já tak je to kolem 750 kcal/hodinu a u obou hodinky měří 345 kcal/h. Návrat ke Garmin hodinkam. Apple Watch jsou naleštěná bída.

    Já osobně se těším na den, kdy Apple konečně udělá hodinky pro opravdové chlapy a ne jen pro všechny ty nevyhraněné, mileniány, freecooliny, hipstery, homosexuály a jiné novolidi. Prostě pořádný kus kovu jako jsou třeba Garmin 5x,6x. Je to pěkný šperk pro ženy a obě holky v domácnocti je v té větší velikosti mají, protože i ty malé jim na ruce vypadaly komicky (ne, nemají ruce dřevorubce :-) Bohužel Apple je plný těch novolidí a tak se asi nedoičkám …..

Vložte vlastní komentář

celý text