Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mají pět produktů, chlubí se kolik mají peněz ale je to jeden problém za druhým. To je fakt absurdní. A stejně se pořád najdou ovečky co si ty jejich blafy koupí. Směšné.

  tady se někdo špatně vyspal🤫

  Vyspal jsem se dobře ale tak nějak začínám být na Apple alergický. Měl jsem od něj snad vše co se dalo za posledních 10 let od nich koupit. Teď už naštěstí jen MacBook Pro 2019, ten mít musím. Ale limitované nerezové Apple Watch – hned byly poškrábáné, včetně skla. O košili. iPad Air 2 – reklamace – přestalo fungovat touch ID. Mac 2018, klasický problém s klávesnicí. IPhone 8 – reklamace, špatný foťák, fotili to jak Nokia 7650. Airpody – odpojovaly se dokud nevyšla pořádná aktualizace. iOS 13 trvalo nespočet aktualizací než to tak nějak odladili. Na MacBook Pro 2019 se zase občas sekne touchbar a topí to jako blázen. Ano, jsem náročný uživatel ale proto jsem si kupoval domnělou kvalitu. Ale skutek utek. A je toho víc, jen mě nebaví to rozepisovat.

  T. – hodinky poškrábané o košili ? 😂 to byla ta košile kovová ? Jaký další perly tam máš

  „hned byly poškrábáné, včetně skla. O košili“ čo si bojoval za Rakúska Uhorska ? dalej som nečital… nevymyšlaj si

  No nejen že se špatně vyspal, ale ani neumí pořádně číst, jedná se o malé procento uživatelů, kteří se s tímto setkali. Mně se naopak tento přístup líbí, uznaj výrobní vadu a opravují zdarma i po konci záruky, kteří ostatní výrobci elektroniky postupují stejně? U ostatních výrobců se o problémech s tablety nemluví, a víš proč? Protože to nikoho nezajímá 🤣

  George1 – to, ze Apple uzna vadu a nabidne bezplat. opravu je duvod ke spokojenosti?! A i po konci zaruky?!!
  Opravdu, patlal na 1000%!!
  A to plati i pro tech nekolik patlalu s podobnym komentarem vyse.

  Problémy se nevyhnou nikomu ani Applu a ten na rozdíl od konkurence opraví i po záruce. A rozhodně to není problém dnešní doby. Macbook Air r.v. 2011 tefy ještě Jobsova práce – 3x výměna základní desky. I Mac 2011 výměnný program na LCD a grfickou kartu – obě jsem absolvoval. Nic z toho ti neudělají samozřejmě předem preventivně a chyba grafiky se mi projevila až po záruce i výměnném programu přesto mi to vyměnily zrovna tak zmíněnou základní desku. OK zkuste to u konkurence bude to levnější ale tohle rozhodně neudělají. Zmíněné hodinky máme také přes rok bez ochran fungují skvěle a jakékoliv poškození na nich není znát zatímco kolegové s android hodinkami chodí po reklamacích nebo stále kupují nové. V lepším případě si jen stěžují jak pořád něco nefunguje. Mě nejvíc vytáčí fobie iPhonů na zimu to bych ho v tu ránu zahodil ale jinak cajk a myslím, že novější se silnější baterií už tím také tolik netrpí. Vypíná se i Samsung, ale při plném nabití vydrží na mraze déle.

  No já s panem T. musím souhlasit. Ač na Apple produkty nedám dopustit, poslední dobou mě začínají srát. Od chybějících českých lokalizací u filmu na iTunes po problémy se synchornizací altivit mezi přáteli na apple watch.

  Souhlas. Taky jsem asi náročný a proto máme domácnost od A-Z od Apple (hlavně kvůli ekosystému a bezpečnosti, o design/značku mi nejde). Ale tak nějak mi připadá, že za tu hromadu peněz by to nemělo být tolik problematické. Defacto každá druhá věc nějaký trabl.

  Telefony si kupuju na ICO a je fakt zajimave, jak si jednotlivi vyrobci veri ohledne kvality jejich vyrobku.

  Apple jeden rok.

  Cinani a Samsung standardne 2 roky a to nad ramec zakona. A treba Xiaomi na tom hodne prodelal, kdyz vydal naramek MiBand2 s levnym OLED displejem, ktery cca do 2 let oslepl, velice malo svitil.

  A LG melo 2 roky, po vyplneni bezplatne registrace 3.

  Mam miband2 uz tretin rokem a zadny problem nepozoruju, displej sviti uplne normalne a nabijim to 1x mesicne

  No a me to odeslo.
  Google je toho plny, proste se vypali oled displej, ktery pak sviti tak slabe, ze je viditelny jenom v noci.

Vložte vlastní komentář

celý text