Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tahle možnost tu byla vždy tak není tento článek trochu zbytečný. Každý kdo má aspoň trochu rozumu a používá soc. sítě snad prolezl osobní ochranu a možnosti nastavení svého účtu = samozřejmost. A že někdo má či nemá účet na jakékoliv síti snad neznamená , že je vadný viz. pro pana Vladimíra „no a co? ( to není Matrix ) co jste jako čekal, že se stane?“

  Rušil jsem FB asi před třemi lety a tuším, že „rušící“ doba byla dva týdny – nyní už čtyři??? V podstatě mi to je jedno,jen mi příjde, že tyto operace se snaží FB uživatelům čím dál více zpříjemňovat ;-)

  Já to zrušíl už před pěti lety,,, přeci jen nemám potřebu mít milion fiktivních přátel, to raději jen pár reálných, s kterými se můžu vidět osobně,,, a přiznám se, žádnou socialni siti nedisponuje…. Mám rád svoje soukromí…

  Fb jsem měla asi půl roku, před víc než 10 lety. Hrozně mě otravoval, zrušila jsem, byl trochu problém najít info jak, pak jsem čekala myslím měsíc a bylo. A jsem. A mám dost přátel, těch opravdových. A většina taky nemá Fb🙂

  Je to zlo jednadvacátého století. Znám jednoho, který se ani neodhlašuje. Nebo něco vyfotí a čeká až dostane laiky. Naposledy vyfotil tento týden mouchu. Popisek byl ,, v březnu moucha?´´. Pak čekal na komenty a laiky.
  Loni jsem šel s kámošema do hospody. Bylo nás tam šest. Všichni koukali do mobilu. Jediný já ne. Byl jsem divný. Po hodině jsem odešel, protože není to můj styl. Do hospody jdu pokecat a né koukat do mobilu. Během té hodiny nikdo neřekl ani slovo. Hnus.
  Jsem odpůrcem FB.

  Zkousela jsem to. Po lhute jsem se prihlasila a ucet nebyl zrusen. Zkousela jsem to pak nekolikrat. Proste ro nefunguje. Maximalne zmizite z vyhledavani, ale vas ucet a udaje fb zustanou.

  Já byl facebookem zablokován, protože jsem tam nevložil reálné jméno (to tak! ještě ti dám reálné jméno blbe). Teď ten účet nemůžu ani zrušit (podle GDPR) ani odblokobvat a facebook disponuje mými reálnými údaji (e-mail, fotka, telefon co jsem tam zadával). Myslím, že už je to nezákonné. Na emaily podpoře nereagoval.

  Já mám stejný problém. Existuje nějaké řešení? Mám tam pár fotek, které bych si ráda stáhla, pak ať si ten účet nechají.

  Řešení je dát Facebooku pokutu trilion dolarů a vykopat z Evropy. Když už na mě má někdo sbírat data a pak je arogantně odmítat smazat, ať je to aspoň evropská firma..

  A jak zruším dávno nepoužívaný účet, ke kterému jsem dávno zapomněl jak heslo, tak přihlašovací email? Přestože jsem na něm už několik roků nebyl, tak tam stále je. Někde jsem četl, že po nějaké době nečinnosti toho účtu, ho FB smaže. U mě se tak zatím nestalo ani po 3 letech co jsem FB opustil.
  Nevíte někdo prosím?

  Facebookový účet jsem odstranil (ne deaktivoval) v roce 2013. Po pár letech jsem si to rozmyslel a znovu založil, a teď co je důležité – pod stejným e-mailem jako původní účet. Aniž bych cokoliv nebo kohokoliv vyhledával, Facebook sám mi v nabídce „Koho možná znáte?“ ukázal moje staré kontakty („přátele“) a v návrzích stránky, které se mi kdysi líbily… Takže i když dáte odstranit účet, sice ho pak na facebooku nenajdete, ale vypadá to, že přesto zůstane dál v jejich databázi (kontakty, oblíbené stránky, atd.)

  Jasně že na fb bude například fotka vašeho zadku když si ho tam nahrajete, pak budete brečet, že je fb špatnej, že je tam fotka vašeho zadku. Pak půjdete do hospody, a ostatní se budou čumět do mobilu, tak asi nejste tak super jak si myslíte. :D

  Potom když chcete zrušit fb, tak zrušte všechny účty, mail, bankovnictví, přece můžete mluvit, a do banky si můžete zajít

  Fcb zrušit nejde !! mazal jsem svůj účet před 6 roky a nedávno jsem ho Znovu potřeboval , tak jsem zkusil své přihlašovací údaje co jsem mel uložený a fcb mi napsal vítejte zpět a kompletní profil tak jak jsem ho mel , takže tak ,není rozdíl smazat a deaktivovat , proste to nejde! a kdo nevěří tak si to zkuste ….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější