Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  “ Jedinou možností, jak při světlém vzhledu iPhonu využívat tmavý režim WhatsApp je tak při jeho aktivaci přes ikonu rychlého přístupu v ovládacím centru změnit světlý vzhled na tmavý.”

  Jediná možnost a také jediná správná. Konečně po delší době vývojář který používá mozek a režim mění současně se systémem.

  Mě třeba tahle podle tebe „geniální“ možnost přijde jako mínus. Ano je to super komfort, máš tmavý systém, tak všechny aplikace máš tmavé. Ale někdo třeba má rád světlé pozadí telefonu, ale některou aplikaci by rád měl tmavou a má smůlu.

  Z celkového hlediska je o dost lepší, když si člověk může zvolit vybrat jakou chce, protože má tu možnost..

  Nevidim jediny duvod mit nejakou aplikaci svetlou, jinou tmavou. Duvod? Pokud je nejaka aplikace sprasena tim, ze nema dobre udelany napr. dark mode , tak je to holt vec jina a zalezi na vyvojari, zda bude reagovat na recenze uzivatelu.
  Divim se, ze Apple vubec umoznuje vyvojarum, aby v tomhle delali bordel.

  Ty jsi mě nepochopil. Bavím se tady o tom, že někdo má rád prostě bílé pozadí iphonu (nastavení, atd.), ale nějakou aplikaci by rád v dark modu, protože prostě vypadá lépe.

  Prostě by mělo být automatické nastavení podle systému, ale v nastavení aplikace si to můžeš kdykoliv sám změnit na co chceš.

  Dám ti příklad s tvými aplikacemi jo.
  Aplikace yazio v dark modu vypadá prostě lépe, kdežto Twisto vypadá lépe v bíle. A není to o nějaké zprasené barvě u Twista, jen to k tomu prostě sedí více.

  Tudíž nevím proč by uživatelé mělí být nuceni do pozadí aplikací, dle nastavení v systému, aniž by měli možnost výběru.

  „…vypada lepe….“ melo by jit predevsim o oci – vecer je prijemnejsi na oci tmava, pres den na slunci je lepe citelna bila……
  Neni nad to, kdyz vecer v dark modu „vystreli“ bila sranka :-(

  Já preferuji mít v nastavení možnost: systém, světly, tmavý. To funguje pro všechny! (Samozřejmě mám vždy vybranou “sytém”, ale každý jak chce).

  Ano, to by bylo idealni, ale ja na takovou aplikaci jeste nenarazil. Vetsina ma pouze manualni volbu, pouze mala cast se nastavuje se systemem, s tema od Applu. :-(

  celý svět objevil ameriku.. dark mode už měl windows mobile celý systém před spousty lety včetně aplikací a lidi to nezajímalo a jen to kritizovali.. ted všichni výrobci znova objevili ameriku a hrdě celý svět řeší dark mode..

  v tomto musí celý svět uznat že microsoft byl průkopník.. jenže lidi na to nebyli připraveni.. ikdyž mám iphone tak mám doma lumii a občas si ji zapnu a pokochám se :)

  samozřejmě jsem taky rád té černé na ios, akorát nechápu proč musí daný programátor půl roku testovat dark mode na svých aplikacích než je vydá pro veřejnost..

  dnešní mládež ani netuší na jakých strojích sme my kdysi pařívali :) a mělo to dark mode

  V tomto máte pravdu. Ale rozdiel je podľa mňa v tom, že v čase Windows mobile ešte neboli tak rozšírené OLED displeje, ktoré vďaka dark modu dokážu reálne aj šetriť batériu. Takže vtedy bol dark mode viac menej len dizajnová záležitosť a mali to viacerí výrobcovia nie len Microsoft. Aj prvé androidy mali predsa čierne prostredie, mám pocit, že až po verziu 5? Nepamätám si už presne. Takže môj názor je taký, že teraz je na to väčší tlak práve kvôli tým OLED displejom.

  Zdravim mam sice samsung a tmavy rezim mam, ale od te doby co ho mam prostě nedostávam upozornění na display, když mi někdo volá mobil je vibruje , nic nevidím takže by mě.fakt v tu chvíli nenepadlo že mi někdo volá přes WhatsApp, přitom oznámení atd….Mám zaply.

  Pokud neotevřu aplikaci WhatsApp tak nevím že někdo píše nebo volá…nechápu ale proč

Vložte vlastní komentář

celý text