Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Koupil jsem jejich prvni generaci momentalne se da sehnat za 3,5 tisice. Je to hybrid mezi chytrymi hodinkami a fitness naramkem, sice nemaji podporu aplikaci, a timpadem celkem omezene funkce ale umi presne to co od hodinek chci, jako vyhodu to ale ma ze vydrzi tyden nabite vcetne zapnuteho always on.

  V česku jsou první nakažení koronavirem !!!!

  A co s tim ma spolecneho tento web trotle ?

  ty nevíš? může za to přece huawei.. 😂😂😂😂

  no trochu legrace neuškodí..🤟💯😂

  každopádně si myslím že každý výrobce napasuje svoje hodinky na své výrobky.. jenže každý kromě Apple musí použít více systému nebo od někoho jiného..Apple je v tomto naprostá jednička..já sem s aw5 nadmíru spokojený.. kdysi za starých časů se pokoušel miscrosoft propojit takto svoje systémy pc a telefonu..bohužel lidi to nepochopili..takže po čase Apple převzal otěže a funguje to výborně..

  Hodinky Magic Watch jsem pořídil sobě i svojí přítelkyni a jsme oba spokojení. Chodíme spolu cvičit i plavat, takže funkce využíváme naplno.. Nejvíc oceňujeme že nám hodinky vydrží nabité přes týden. Přítelkyně je používá v podstatě pořád, sleduje si spánek a používá funkci dechových cvičení při józe… navíc je opravdu nadšená i z elegantního designu.. takže jsem si tímhle dárkem docela vylepšil skóre.

  Ahoj,

  mám tyhle hodinky spojené s iphonem SE – bohužel se mi v aplikaci huawei zdraví ukazují pouze aktivně spálené kalorie, neví někdo jak zjistit celkové spálené kalorie ? jak klidové tak aktivní ?

  díky moc.

  Ahoj, potřebuju poradit , jsou tyto hodinky spárovatelné s telefonem Huawei P10 LITE?? Koupila jsem si HUAWEI WatcH GT 2 a nejde mi to bohužel spárovat. Uvažuji o výměně…Děkuji za odpověd.

  Ahoj, potřebuju poradit , jsou tyto hodinky spárovatelné s telefonem Huawei P10 LITE?? Koupila jsem si HUAWEI WatcH GT 2 a nejde mi to bohužel spárovat. Uvažuji o výměně…Děkuji za odpověd. Lenka

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější