Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  SoT by tedy klesl přibližně o dvě hodiny. Poslední iphony mají max 4000mAh a pochybuju, že se baterie letos budou drasričtěji zvětšovat.
  Bude to zajimavé

  Já už mám asi půl roku 6000 baterii a nemůžu si stěžovat a můžu si nastavit i 90 a 120 fps. A nějakej Samsung a Jablko se můžou jít vykadit, nejsou to nic víc než předražený křápy.

  Nějak postrádám praktický výzanm obnovovací frekvence 120 Hz zrovna u mobilů. Zajímalo by mě docela, pro kolik pct. uživatelů je tento údaj významný.

  Ten rozdil snad na oko ani nejde poznat ne?

  Je to vazne velky rozdil pri posouvani obsahu na displeji

  Kecy v kleci! Poznat nic nejde, jen iOS laguje, to je celé, páč je celej nedomr*dlej. Není ani problém, málo RAMky, ale hlavně to, že je ten systém úplně špatnej, jak optimalizací, multitaskingem, tak vším.
  Chtělo by to, iOS zahodit někam do koše a napsat ho úplně znovu.
  Android je na tom trochu lépe, ale zas ztrácí body v jiných věcech.
  Smazat oba spojit síly a udělat jeden úplně magavychytanej kůůl systém! Pak byste ani při těch 60Hz nepoznali rozdíl.

  To by jste se divil, už to mám asi půl roku a je to sakra znát, hlavně ve hrách. V menu a ve videích je to skoro k ničemu, jo a baterku to žere opravdu hodně, mám 6000 baterii a na 120 fps nonstop hraní zhruba 7-8 hodin, 60 fps 13-15 hodin. Ale nemám Samsung ani Jablko.

  Kdokoliv měl v ruce něco se 120Hz, tak musí uznat, že 60Hz je pocitově prehistorie. Mám iPad pro 11″ a XS Max, a z hlediska uživatelského zážitku se to nedá srovnávat. I ty nejdražší dnešní iPhony jsou bohužel v porovnání s čímkoliv se 120Hz pomalé.

  Rozdílu si běžný uživatel opravdu nevšimne. Lze to pozorovat pouze při určité rychlosti pohybu kdy je obraz rozmazaný u 60hz a u 120 ještě ne. Při dalším zrychlení už je to rozmazané i na 120hz, ale většinou to již poté není podstatné protože už v té rychlosti to není schopno lidské oko zaznamenat jinak než rozmazaně. Obraz může být také díky vyšší frekvenci jasnější, ale to nelze také pozorovat z důvodu různě nastaveného jasu.
  Jinak mám iPad Pro kde se dá frekvence přepínat.

Vložte vlastní komentář

celý text