Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je s podivem, že na iPhony člověk nemůže čmárat stylusem, určitě by to pár lidí využilo. U Apple to bude v podání Apple pencil, což dává smysl, nebo možná přijdou s malým AP, uvidíme.
  Jinak dost mě tedy pobavilo tvrzení „výpočetní výkon telefonu rovnající se mnoha notebookům“, tak to ani náhodou, žádný iPhone a ani iPad od Apple na notebooky nemá, chce to nevěřit marketingovým kecům.
  Ale už se těším, až Apple narazí se svými ARM Meky, to bude průšvih, až lidi třeba koupí NB a najednou zjistí, že se tam nedá nic dělat… wait, to je přeci uživatelům Meku jedno, oni přece pracují prohlížením FB, Insta, a jiných fríkulovin. Kdo doopravdy pracuje, má klasický NB, nebo PC!

  Pokud si někdo pokládá otázku, Proč tak velký displej na iPhonu? Tak proč si ho asi pořizuje? Jen tak, aby byl vidět? To asi ne. A ty normální jsou rádi když má mobil normální rozměr.

  Se divím, že tady není “článek” proč ipad mini nemá GSM/3G/LTE modul i pro hlas, nejenom pro data. tím by se vyřešilo spousty věcí 🤣 lide by měli pěkný velký displej, měli by podporu Pencil, měli by multitasking který chtějí, mohli by pracovat ve splitscreenu…

  Mě vždycky baví ty fňukny, kteří si na jaře přejí iOS přesně podle nich. Jakmile dopíšou svůj vhlký sen, tak zpátky frézovat, sednou zpátky za volant kamionu, nebo za pokladnu 🤣

  PS. to ranní video je opravdu fake 😂

  Nikdy neodsuzuj lidi, za to, jakou mají práci! Nebýt nich, tak dodnes sereš někde v lese a vytíráš si řiť lopuchem 🤣 Jestli mi tedy rozumíš?

  Ale teď vážně, zvažoval jsem si koupit iPad Pro LTE a to jakože vážně ten tablet pak nenahradí mobil? Proč to tedy má LTE? Wifina je všude a pokud ne, tak se můžu přes hotspot připojit kdekoli, k čemu pak LTE?

  Zvažoval jsem pouze iPad Pro + AirPody a mezikus iPhone konečně prodat.

Vložte vlastní komentář

celý text